biorezonans ile alkol tedavisi

Alkolü Bırakmak İçin Biorezonans - Nasıl Yapıyoruz?

QUİTT ve SEQEX Seansları

Doğadaki her maddenin kendisine ait birtakım frekansları olduğu ön kabulünden hareket etmekte olan biorezonans tedavilerinde, kişideki alkol isteğinin azaltılması amacıyla frekans silme işlemleri gerçekleştirilmektedir. Biorezonans ile alkol tedavisi, kullanılan cihazın içerisine kişinin sıklıkla tükettiği alkol cinsleri konularak alkol örneklerinin kendilerine ait frekanslarının paternleri üzerinden frekans silme işlemi gerçekleştirilmektedir.

Biorezonans terapide, kişide alkol isteğini azaltma ve alkolü bırakabilmesini sağlama amacıyla, QUİTT terapileri uygulanmaktadır. Uygulanan QUİTT tedaviler, kişinin alkolü bırakabilmesi ve istek duymaması konusunda güçlü ve pratik bir destek vermektedir. Kişinin bağımlılık düzeyi doğrultusunda, QUİTT terapi yeterli olabildiği gibi, bilinen klasik yöntemlere entegre edilen bir destek tedavi olarak da uygulanabilmektedir.

  

Kaç Seans Sürüyor?

Alkol tedavisi gerçekleştirilen kişiye ilk etapta, 4 gün arayla 3 seans QUİTT terapi uygulanmakta ve ardından bir hafta ara verilmektedir. Bir hafta sonrasında, kişiye üçüncü seansta QUİTT ya da SEQEX terapilerinden hangisinin uygulanmasının daha uygun olduğuna karar verilmektedir. Aynı zamanda sonraki aşamalarda ek terapilere gerek olup olmadığı da bu görüşmeler sonucu karara bağlanmaktadır.

Nasıl Uygulanır?

Biorezonans terapi, maddelerin kimyasal özelliklerini değil, fiziksel özelliklerini temel almaktadır. Biorezonans terapi, maddelerin fiziksel özellikleri olarak kabul edilen, elektromanyetik özellikleri kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Vücutta gerçekleştirilmesi amaçlanan değişim, maddeye özgü çok ince nitelikteki elektromanyetik frekanslar yoluyla uygulanmaktadır.

Biorezonans terapi uygulamasıyla, alkol bağımlılığı bulunan kişinin tükettiği alkole ait olan ince nitelikteki elektromanyetik frekansların silinmesi amaçlanmaktadır. Kişide bağımlılık yapmış olan sıklıkla tüketilen alkol, terapide kullanılan cihazın içerisine yerleştirilmekte ve bu maddeden alınan elektromanyetik titreşimler kişinin vücudundan silinmeye çalışılmaktadır.

Biorezonans uygulamasıyla alkol bırakma konusunda gerçekleştirilen seanslarda, kişinin sık içtiği alkol cinsleri üzerinden frekans silme işlemi gerçekleştirilmekte ve yapılan seanslar 50 dakika sürmektedir. 4 gün arayla 3 seans uygulanan QUİTT terapi sonrası, hangi terapi yöntemiyle devam edilmesi gerektiği belirlenmektedir.

SEQEX terapi uygulamasına geçildiği noktada ise, artık maddeye ait frekans paterninin silinmesi amaçlanmamaktadır ve daha çok kişinin sistemini dengelemeye yönelik işlemler gerçekleştirilmektedir. SEQEX terapilerde, kişinin sistemsel dengesini sağlamak amacıyla renklere ve meridyenlere göre sistematize edilmiş elektromanyetik atımlar gerçekleştirilmektedir. SEQEX terapilerle kişinin hem bedensel hem de ruhsal yapısı dengelenmekte ve bir nevi tamir edilmektedir.

Biorezonans alkol tedavilerinde, 2-3 seans QUİTT terapisi sonrası, ilk etapta haftada bir SEQEX seansları gerçekleştirilmektedir.