Biorezonans ile Kilo Verme

Biorezonans ile Kilo Verme

Biorezonans ile Kilo Verme, Biorezonans ile fizyolojik ve psikolojik pek çok problem giderilebilmektedir. Bunlarla birlikte diyet ve egzersiz programları uyguladığı halde kilo veremeyen, ideal kiloya ulaşamayan pek çok kişide de biorezonans seansları uygulanabilmektedir.

Biorezonans Terapisinde Süreç

Biorezonans; insan vücudundaki tüm hücrelerin yaydığı frekansların cihazlar yardımı ile algılanmasını ve düzenlenmesini sağlayan bir yöntemdir. Bu uygulama için özel olarak geliştirilen cihaz ile hasta olan dokular ve hücrelerden salınan frekanslar vücuda homeotatiye benzer şekilde teropatik mudehale için kullanılır.

Biorezonans ile Kilo Verme Programından Önce

Seansların planlaması sürecinde kişinin yaşam şekli, beslenme tarzı, alışkanlıkları ve genel sağlık öyküsü ele alınmaktadır. Biorezonans ile yeme alışkanlığının kolayca değiştirilebilmesi yanında kilolu kişinin kilo verememesine sebep bazı sağlık problemleri olup olmadığına da bakılır. Çünkü kişi kendisinde

  • İnsülin direnci
  • Hipoglisemi
  • Tiroid hormon yetersizliği
  • Besin alerjisi
  • Barsak flora bozukluğu

gibi problemlerin bulunması sebebiyle kilo veremiyor ya da diyet yapamıyor olabilir. Farklı yöntemler uyguladığı halde kilo veremeyen pek çok kişinin metabolizması yavaş çalışmaktadır ve biorezonans ile metabolizma probleminin altında yatan enerjetik sebepler halledilebilmekte ve kişinin kolay ve sağlıklı şekilde kilo verebilmesi mümkün olabilmektedir.

Biorezonans ile Kilo Verme Nasıl Sağlanır?

Biorezonans ile iştah azaltılabilmekte ve bir iki seans ile kişinin daha az acıkması ya da ekmek-tatlı-nişastalılara karşı düşkünlüğün giderilebilmesi sağlanmaktadır. Bunun yanında (eğer varsa) kişideki metabolizma problemleri de yapılan frekans müdehalelerine iyi yönde yanıt verebilmekte ve kişinin sağlıklı ve kolay bir şekilde kilo verebilmesi bu şekilde mümkün olmaktadır. Aynı zamanda özellikle kadınların yaşadığı; kalça, basen ve göbek bölgelerindeki fazlalıklara da biorezonans bölgesel olarak uygulanabilmektedir.

Biorezonans kişiye özgü bir şekilde planlanmakta ve uygulanmaktadır. Aynı zamanda belirli bir süre içerisinde belirli kilogram verilebilmektedir şeklinde bir garanti verilemesinin nedeni de kişiye özgü uygulanıyor olmasıdır.

Vücudu destekleyen ve bir yan etki olasılığı bulunmayan biorezonans ile; kişinin kalıcı ve sağlıklı bir şekilde kilo vermesi amaçlanmaktadır. Bu süreçte hastanın disiplini ve terapistin önerilerine eksiksiz bir şekilde uyması da sürecin başarılı bir şekilde tamamlanmasını ve ideal kiloya sağlıklı bir şekilde ulaşılmasını sağlamaktadır.