Biorezonans ile kilo vermenin sağlığım üzerinde başka olumlu etkileri var mı?

Kilo verme seanslarının yararları

Rezonans terapileri ile iştahınızın kapanmasının, daha sağlıklı ve dengeli beslenme alışkanlığı edinmenizin yanı sıra bu terapilerin bir başka etkisi ise, metabolizmanızın hızlanması ve vücudun yağları bırakma hızının artmasıdır. Ruhsal olarak çok iyi hissedecek olmanız da bunula beraber...

Bu terapiler sonrasında iştahın kapanmasının ve özellikle diyet yaparken olabilen şeker düşmelerini yaşamıyor olmanızı görmeniz yanında ruhsal olarak kendinizi artık çok daha iyi hissettiğinizi, varsa vücut ağrılarının azaldığını ya da uyku kalitenizin arttığını ve vücudunuzda birbiriyle bağlantosoz gibi duran birçok şeyde iyileşme hissedecek olmanızı bekliyoruz. Bir yandan da bu terapilerle özellikle göbek-bel çevresindeki yağlanmanın azaldığını gözlemlemekteyiz.

Ayrıca bir yandan da ödemin azaldığını ve vücudun şekle girmesinin hızlandığını görüyoruz. Varsa migren ataklarının azalması, varsa menapoz şikâyetlerinin azalması, sabah yorgunluklarının azalması; bu terapilerin sık karşılaştığımız diğer etkilerinden. Bu farklı etkileri yüzünden Rezonans Terapilerinin tüm sistemi dengelediğini ve toptan bir iyileşme eğilimi yarattığını söyleyebiliriz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Biorezonans ile kilo vermek için kaç seans gelmem gerekiyor ?

Biorezonans zayıflama protokolünün 2,4,8 seanslık paket programlar şeklinde opsiyonları bulunur.…

Devamını Oku...

Biorezonans terapileri ile kilo vermek için seanslar nasıl yapılıyor?

Rezonans terapileri; oturarak uygulanan herhangi bir ağrı, acı hissettirmeyen son derece rahatlatıcı…

Devamını Oku...

Bioezonans ile kilo verme seansları ne kadar zamandır uygulanıyor?

Biorezonans Dünya’da 40 yılı aşkın yıldır uygulanmaktadır ancak kilo verme protokolü bizim Dünya lit…

Devamını Oku...