NEO... biorezonans merkezleri

Biorezonans konusuna gönül verdik...

Biorezonansın geleceğin bitinsel sağlık anlayışı içerisinde en önemli kavramlardan birisi olacağını öngörüyoruz. 2005 yılından beri, Tüm Türkiye'deki rezonans terapilerini kullanan doktor ve terapistler aldıgımız dönüşlerle kendi bildiklerimizi ve yeteneklerimizi birleştirdik ve bu siteyi de geldiğimiz noktanın yansıması olarak, biorezonans konusunda bir referans kaynağı olarak oluşturduk. 

Dediğimiz gibi, rezonans kavramının geleceğin sağlık-iyilik hali-wellness anlayışında çok büyük etkileri olacağını biliyoruz. Sorumluluğumuz, bu yeni yolun getirdiklerini herkese ve olabildiğince doğru kelimeleri kullanarak anlatabilmek ve en güncel protokollerle ve belirli etik değerlere bağlılıklarıyla öne çıkan bir birliktelik yaratabilmek. 

Türkiye'ye has oluşturduğumuz bu yeni yolun yurtdışında da yankı bulması ve biorezonansın anavatanı Almanya dahil Türkiye dışında da merkezlerin kuruluyor olduğunu görmekten gurur duyuyoruz. 

Biorezonans için Neosante standardizasyonu

Sizlere çevrenizde bioezonans terapilerini NEO standardizasyonu ile kullanan doktor ve terapistleri aramayı öneriyoruz. Yasal sebeplerle bu siteden bir yönlendirme yapamıyoruz ama bize ulaşırsanız rezonans terapilerini kullanan sağlık profesyonellerine ulaşabilmeniz için yardımcı olabileceğimizi belirtiyoruz.

Telefon: 444 4 957 (Tüm Türkiye'den, alan kodu çevirmeden)

Neosante hakkında hakkında bilgi almak isterseniz eğer ki; İlgili linke tıklayabilirsiniz.

İlgili link: https://www.biorezonansterapisi.com/neosante-hakkinda