Biorezonans ne için kullanılır

Biorezonans terapileri "iyilik hali-wellness" ın birçok alanında kullanılabilir. Hangi konularda yardım alabileceğinizi çevrenizden bulup ulaşacağınız doktor ve terapistlerle birebir konuşarak öğrenmenizi tavsiye ediyoruz. Bu sitede yazanlar sadece genel şablonlar olarak algılanmalıdır.

Biorezonans ile sigarayı bırakmak

Biorezonans terapilerinin belki de en fazla duyulmuş kullanım şeklidir. Neosante protokolleri ile etkinliğin eski yöntem ve protokollerle karşılaştırılamayacak seviyeye gediği en güçlü kullanım alanıdır. 

Biorezonans ile zayıflamak

40 yılı aşkın süredir kullanılan biorezonans terapilerinin Neosante bilgisi ve tecrübesi ile harmanlandığı ve oluşturulmuş yeni protokolller ile kilo verme konusunda şimdiye kadar yapılamayanların mümkün olduğunun kanıtlandığı yeni ve istisnasıs en güçlü biorezonans kullanım alanıdır. 

Biorezonans ile alkolü bırakmak

Alkolü bırakmak isteyen kişiler için eski biorezonans kullanım şekillerinin yeni bir bilgi ve tecrübe ile harmanlandığı, binlerce insanın hayatına dokunmuş ve biorezonansın güçlü ve çok güzel bir gelecek vadeden kullanım alanıdır. 

Psikolojik konular için biorezonans

Eski biorezonans bakış açısının değişerek yeni bir yola girdiği Neonsate kültüründe psikolojik konular için biorezonans kullanımının özel bir yeri vardır. Doğru ve ne yaptığını bilen bir terapist eşliğinde kullanıldığında biorezonans hiç ummadığınız kadar etkili sonuçlar alınabilir. 

Hastalıklar için alternatif destek

Biorezonans hastalığı olsujn ya da olmasın her insan için önerilir. Hastalık durumlarında ise doğru ve ne yaptığını bilen bir hekimin kontrolünde kullanılan biorezonans çok yüz güldüren sonuçlar verebilir. 

Biorezonansa gönül verdik...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Biorezonans eğitimleri

Biorezonans eğitimleri online ve yüzyüze eğitimler şeklinde yapılmaktadır. Eğitimlerimiz &…

Devamını Oku...

Hakkımızda

2005 yılında Türkiye’de biorezonans kullanan ilk merkezlerden birisi olarak kurulduk. …

Devamını Oku...

Biorezonans nedir...

Rezonans terimi fransızca kökenlidir, bir fizik terimidir. İki frekansın birbiri ile etkileşime…

Devamını Oku...