Dr. Ersal Işık kimdir?

Dr. Ersal Işık hakkında

Dr. Ersal S. Işık; 1994 yılında Hacettepe Tıp Fakültesi’nden mezun olmuş 1999 yılında ise aile hekimliği uzmanı olmuştur. Dr. Ersal S. Işık; Türkiye’de biorezonans kullanan ilk hekimlerdendir. NEOSANTE 2005 yılında  Dr Ersal S. Işık tarafından kurulmuştur.. 

2006-2009 yılları arasında Türkiye'de şu anda hala var olan güçlü ve etkili bir biorezonans sisteminin sigara bırakma ve alkol bırakma protokolleri binlerle ifade edilecek sayıda seansın etkileri gözlemlenerek bizzat Dr. Ersal S. Işık tarafından oluşturulmuştur. 2010 yılında ise yine Dr. Ersal S. Işık tarafından geliştirilen yeni protokollerle biorezonans "karbonhidrat silmeleri", yani zayıflama konusunda kullanılmaya başlandı. Geçen yıllar içinde sayısız endikasyon için yapılmış ve klasik yaklaşımının dışına çıkan - ezber bozan sayısız terapi şekli ile biorezonansta NEOSANTE tarzı oluştu.

Dr Ersal S. Işık şu anda yeni başlayan doktor ve terapsitlerin biorezonans konusunda eğitimi ve biorezonans protokollerinin hem geliştirilip hem de bilimsel camianın onayına sunulması için çalışmaktadır. Hasta kabul etmemektedir.