Kronik hastalıkları olanlarda biorezonans

İnsanın frekans düzeyindeki iyilik halini amaçlayan biorezonans haliyle "tedavi" kapsamında algılanmamalıdır.  Ancak, insanın bütünsel iyilik hali kavramına yakın olan bir hekim biorezonansı  hastasının iyiliği için olabilecek birçok şekilde kullanabilir. Kişinin enerjetik dengede olma hali ruhsal iyilik, problemli gıdalardan uzak durabilme, kötü alışkanlıklardan vazgeçebilme gibi konularda yardımcıdır ve biorezonans iyilik halinin birçok seviyesi için kullanılabilir.

Biorezonans birçok farklı düzeyde kullanılabilir.

Biorezonans insanın iyiliği için bilinen diğer yöntemleri ve doktorun önerdiği tedavileri desteklemek amacıyla kullanılabilen ve kişinin vücudunda normal koşullarda mevcut olan "kendisini iyileştirme gücü-self healing"i vücuda tekrar kazandırmayı amaçlayan ve en azından zararının olmadığı 40 yılldır birikmiş olan bilimsel çalışmalarla sabit olan bir uygulamadır.

Enerjetik denge niye bu kadar önemli...

"Enerji" kavramı günümüz hakim sağlık anlayışında yer bulamamaktadır. Ancak "alternatif" terapistlerce bilinen ve kullanılan bu kavram inanıyoruz ki gelecekteki "iyilik hali" kavramının en belirleyici unsuru olacaktır. 

Biorezonansın savı şu şekildedir: Vücut, temel yapısı-yaradılışı gereği kendisini iyileştirme potansiyeline sahiptir ve "iyileşme" sadece içeriden gelerek olabilir. Yani dışarıdan verilen ilaçlar vb önemlidir ama asıl gereken şey - içeriden gelen (belki ruhun kendisinden gelen) bir iyileşme itkisidir. İnsan vücudunda meydana gelen bütün sağlık problemlerinin temelinde, (biorezonans tarafından bakılacak olursa) vücudun enerjetik dengesinin bozulması yatar. Enerjetik bozulma da kendisini hem fiziksel hem de ruhsal/psikolojik arazlarla gösterir. 

Biorezonans "sadece" elektriksel dengesizliği gidermeye yöneliktir. Yarattığı değişimin "iyilik hali" ni arttırdığını söyleyebiliriz ve bu konuda tecrübeli bir hekim biorezonansın bu yönünü hastasının birçok problemi için kullanabilir.

Biorezonans ile sigara bırakma nasıl uygulanır? hakkında bilgi almak isterseniz eğer ki; tıklayabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Biorezonans ile Sigara Bırakma

Biorezonans ile sigara bırakma nasıl uygulanır?

Biorezonans ile Sigara Bırakma, sigara içilmesi sırasında alınan frekans, cihaz tarafından ayna görü…

Devamını Oku...

Biorezonans nasıl uygulanır?

Biorezonans yöntemler temel olarak, doğadaki her maddenin enerjinin yoğunlaşmış hali olduğu ön kabul…

Devamını Oku...