NEO.QUiTT Teknolojisi

NEO.QUiTT Teknolojisi

QUiTT Biorezonans Nedir?

QUiTT, Morell tipi biorezonans yöntemini günümüz yüksek teknolojisiyle sunan bir biorezonans cihazıdır. NEO.Clinics markası için özel olarak Almanya'da üretilen QUiTT, yüksek biorezonans teknolojisini ve biorezonansın bağımlılıklar-kilo verme ekseninde kullanımıyla ve "pratik" kullanımı ile ilgili NEOSANTE'de 2005 yılından beri edinilmiş tecrübeyi içerisinde barındırır. QUiTT, klasik biorezonansın, özellikle bağımlılıklar-kilo verme ve alerjiler konusunda özelleşmiş ve kolay kullanımıyla açık ara öne geçen son halidir...

  

QUiTT, “Rezonans” için vücuttan (endojen biorezonans) veya biyoaktif maddelerden (exojen biorezonans) alınan frekansı, farklı parametrelerle ama aynı anda kullanır; bilgisayar programının esnekliği, şimdiye kadar yapılamamış birçok şeyin yapılabilmesini mümkün kılar ve frekans aralığı, eski tip biorezonans cihazlarından açık ara öndedir. QUiTT cihazı, kendisini kalibre edebilir ve terapiler sırasında frekanslarda olmaması gereken bir değişiklik olduğunda bunu algılar ve de kendisini kapatır. Sadece bu iki özelliği bile, QUiTT cihazının, biorezonansı getirdiği noktayı açıklamaya yeterlidir. Ancak, asıl fark, biorezonans terapilerinin nasıl bir software ile kullanıldığıdır. QUiTT yazılımı, 2005 yılından bu yana bütün tecrübemizi içerisinde barındırır, sadece bize özeldir ve etkinliği, şimdiye kadar farklı cihazları kullanarak geldiğimiz noktadan çok daha ileri durumdadır. Biorezonansın kurallarını yeniden yazdığımızı bundan dolayı söylüyoruz.

Neden QUiTT?

Rezonans terapileri konusunda 2006 yılında çıktığımız yolda, "biorezonans" adına birçok ilke imza attık. Bizim tarafımızdan yaratılan "ezber bozan" biorezonans yazılımları ile sigara bırakma konusunda şimdiye kadar ulaşılamamış etkinlik düzeylerine ulaştık. 2016 yılı ortalarına kadar (sadece NEOSANTE bünyesinde) 12.000 civarı kişi, sigarayı bıraktı, alkolü bıraktı ya da bağımlılık düzeyinde düşkün olduğu gıdaları veya kahve, kola gibi kötü alışkanlıkları bıraktı. Bizim tarafımızdan oluşturulan biorezonans yazılımları, bütün Türkiye'de tahminen 200.000 civarı kişiye, bağımlılıklarından kurtulma konusunda yardımcı oldu.

2013 yılında, cihazların teknik yetersizliklerinin, yapılabilecekleri sınırladığı bilinci ile bizim tercih ettiğimiz şekilde çalışan biorezonans cihazlarının arayışına girdik ve bu çabamız, sonunda meyvesini verdi. 2014 yılında, şimdiye kadar edindiğimiz bütün tecrübeyi, biorezonans cihazları konusunda 20 yılı aşkın deneyimi olan Alman Holimed firmasıyla birleştirdik. Şimdiye kadar ulaştığımız başarılardan çok daha fazlasının mümkün olduğunu gösteren QUiTT, işte bu şekilde ortaya çıktı.

QUiTT, 2015 yılından beri, özellikle bağımlılıklar ve alerjiler üzerine eğilen, yüksek teknolojisi ve kullanım kolaylığı ile öne çıkan, Alman teknolojisi ile NEOSANTE tecrübesinin birleşimi olarak doğan ve dünyayı hedefleyen yeni bir biorezonans cihazı, biorezonansın son hali...

Hangi Konuları Kapsar?

QUiTT için çarpıcı konular: Bağımlılıklar (sigara, alkol, esrar, kahve, kola gibi maddesel bağımlılıklar) + kilo vermek (karbonhidratlar üzerinden yapılan frekans silmeleri - iştahı kapatmak + metabolizmayı hızlandırmak - bu konu, QUiTT'in en güçlü olduğu alandır, diyebiliriz) + alerjiler (alerjiler ve her türlü alerji kökenli rahatsızlık ve vücudun toksiklerden temizlenmesi, yani detoks) + ağrı (kas-iskelet sistemi ve romatizma, migren vb. diğer ağrılar) + ruhsal/psikolojik problemler (Bach çiçekleri) ve hastalıklara yönelik “detoks” kapsamında yapılan terapiler ya da homeopatiden destek alınarak açıklanabilecek iyileşme olasılığı.

QUiTT terapilerinin özelliği, nispeten sınırlı bir endikasyon alanında “HIZLI” ve “GÜÇLÜ” bir etkinlik yaratması. Biorezonans konusunda 10 yılı aşan geçmişimizle ve bu 10 yıl içerisinde Türkiye'ye sunduğumuz farklı teknolojiler ve biorezonans için kendimize özgü yarattığımız kullanım şekilleri ile çok net olarak söyleyebiliyoruz: QUiTT, bizi, şimdiye kadar yapabildiklerimizin bir gömlek üstüne taşımış durumda. Bizim için-NEO.Clinics olarak bizim istediğimiz parametreleri kullanacak şekilde bize özel üretiliyor. Şu anda piyasada bulunan en yüksek teknolojili “klasik” biorezonans sistemiolduğunu ısrarla söylüyoruz.