Neosante hakkında

2005 yılından beri sadece biorezonans...

NEOSANTE 2005 yılında Türkiye’de biorezonans kullanan ilk merkezlerden birisi olarak Dr. Ersal S. Işık'a ait muayenehane olarak kuruldu. 40 yıla yakın geçmişi olan biorezonansın savladığı şeylerin doğru olup olamayacağı üzerine sorulara kısa ve şablon cevaplar değil derinlemesine anlamaya çalışmakla geçen yıllar boyunca biorezonans olarak sunulan farklı birçok teknoloji denendi, farklı bakış açıları ve yollar hem araştırıldı hem de geliştirmeye çalışıldı.

İlk yıllarda, Türkiye’de başka bir marka altında yaratmaya çalıştığımız biorezonans merkezleri birlikteliğinden gelen tecrübe akışı ve beraberinde NEOSANTE’de kısa süre içerisinde oluşan yüksek hasta/danışan sayıları biorezonans için gerekli (ve zorunlu) değişimin kısa sürede olgunlaşmasını sağladı.

2006-2009 yılları arasında Türkiye'de şu anda hala var olan güçlü ve etkili bir biorezonans sisteminin sigara bırakma ve alkol bırakma protokolleri binlerle ifade edilecek sayıda seansın etkileri gözlemlenerek bizzat Dr. Ersal S. Işık tarafından oluşturdu. 2010 yılında ise yine Dr. Ersal S. Işık tarafından geliştirilen yeni protokollerle biorezonans "karbonhidrat silmeleri", yani zayıflama konusunda kullanılmaya başlandı. Geçen yıllar içinde sayısız endikasyon için yapılmış ve klasik yaklaşımının dışına çıkan - ezber bozan sayısız terapi şekli ile biorezonansta NEOSANTE tarzı oluştu.

NEOSANTE biorezonansın gelişim yolculuğunda verdiği eğitimlerle katkı sunmaya devam ediyor.

NEOSANTE olarak şimdiye kadar kullanıp arka planını geliştirdiğimiz farklı teknolojilerden farklı şeyler öğrendik ve tüm öğrendiklerimizi 2016 yılından itibaren NEOClinics ve NEOWellness isimleri altında birleştirdik. 2016 yılından beri, bizim önerdiklerimizden ilham alarak kurulan (ama bizim olmayan) merkezler Tüm Türkiye’ye ve oradan da İngiltere’ye ve oradan da gerisin geriye, biorezonansın anavatanı Almanya’ya ulaştı.

Bu siteyi de bu konuda tecrübeli bir sağlık/wellness profesyonelinin biorezonans kavramını nasıl kullanabileceğini anlatabilmek ve bir farkındalık yaratabilmek için yapmış bulunuyoruz. Biz, bildiklerimizi ve tecrübe ettiklerimizi herkesle paylaşmayı seçiyoruz. Rezonans terapileri kavramının geleceğin sağlık ve "iyilik hali/wellness" anlayışını şekillendireceğini düşünüyoruz.

Birkaç sayı verecek olursak...

NEOSANTE olarak 2005 yılında çıktığımız yolda (sadece o sırada Dr Ersal S. Işık a ait olan muayenehane dahilinde) 15.000 civarı kişiye sigarayı bırakmaları konusunda yardımcı olduk. Bütün Türkiye çapında, muhtemelen 500.000 civarında kişi bizim ürettiğimiz biorezonans protokolleri yardımıyla sigarayı bıraktı, alkolü bıraktı ya da on binlerce kişi bir iki seans yardımıyla bağımlılık düzeyinde düşkün olduğu gıdaları hayatından çıkarmayı başardı, ruhsal anlamda başka şekilde ulaşamayacağı iyilik haline birkaç seansla ve kalıcı şekilde ulaştı.

Zaman ilerledikçe bu yolun öğrettiklerini farklı hastalıklarda ve ruhsal/fiziksel durumlarda kullanmaya başladık ve bu tecrübenin gelişmesinde NEOClinics olarak hepimizin (tüm merkezlerin – beraber yürüdüğümüz tüm doktor ve terapistlerin) katkısı oldu. Sloganımız “Birlikte büyüyoruz – Sağlıkla büyüyoruz”

Biz, biorezonans adına birçok ilke imza attık.
Şimdi de edindiğimiz tecrübeyi ve bilgiyi herkesle paylaşıyoruz...

Biorezonans nedir...  hakkında bilgi almak isterseniz eğer ki; tıklayabilirsiniz.