biorezonans ile panik atak tedavisi

Psikolojik Sorunlar İçin Biorezonans - Nasıl Yapıyoruz?

Bach Çiçekleri Yazımıza Ulaşmak İçin Tıklayınız

Psikolojik problemler, bizim için, enerjetik dengesizliğin dışavurumudur. Bu yüzden, sorun ne olursa olsun, psikolojik problem yaşayan herkes için, öncelikle Rezonans terapilerini öneriyoruz. Şu şekilde bir yol izliyoruz: Önce, size Bach çiçekleriyle ilgili bir form gönderiyoruz ve sakin bir zamanınızda bu formu doldurmanızı istiyoruz. Sonrasında yaptığımız görüşme ile sizin için hangi tip terapinin daha uygun olduğunu belirleyip, haftada bir olacak şekilde merkezimize davet ediyoruz.

  

Biorezonans ve Panik Atak Tedavisi 

Bach çiçekleri...QUiTT terapileri kapsamı içerisinde, Bach çiçekleri üzerinden yapılan terapiler de bulunuyor. Bu amaçla kişinin doldurmuş olduğu formdan seçilen ve yapılan bir test ile teyit edilen Bach çiçekleri kullanılıyor. Bach çiçekleri, çeşitli duygu halleri için standart hale getirilmiş homeopatik remedyler ya da başka bir deyişle, çiçek-bitki frekanslarıdır. Seçilmiş Bach çiçekleri, QUiTT seansı sırasında kullanılır ve aynı zamanda da evde kullanım için, kişinin kendisine verilir. Bazı durumlarda ise hiç seans almadan, sadece Bach çiçeklerinin kullanımı da yeterli olabiliyor.

SEQEX... SEQEX elektromanyetik frekanslar yaratır ve terapiler, haftada bir yapılan seanslar şeklindedir. Seans sırasında sakinleşme, rahatlama, keyiflenme hali beklenir ve terapinin, üzerinizdeki etkisinin, ilk seanstan itibaren hissedilebilir olması beklenir. Etki ilk seansla başlamakla birlikte, ortalama (min.) 4-6 seans devam edilmesi önerilir.

Aile dizimleri... Aile dizimleri, 15 ila 30 kişilik grup çalışmaları şeklindedir. Grup çalışması, yılda birkaç kez yurt dışından gelen terapist Rumen Yankulov önderliğinde yapılır. Çalışma sırasında Türkçeye çeviri yapılmaktadır. Aile dizimleri, bireysel seanslar şeklinde de kullanılabilir ancak, bu şekilde yapılan aile diziminin, grup çalışmasındaki kadar güçlü olmayacağı ve "bir terapi tekniği" olarak değerlendirilmesi gerektiği de bilinmelidir.