Rezonans Terapisi SSS Soruları

Yan Etkileri Var mı? 

Rezonans terapileri; Dünya’da yayılmakta olan Holistik/İntegratif (tamamlayıcı/bütünsel) tıp akımının yansımalarıdır. Bu terapiler 40 yılı aşkın süredir uygulanmaktadır ve herhangi bir yan etkisi olmadığı kesin olarak kanıtlanmıştır. Terapi sonrası detoks sürecine bağlı kendinizi biraz yorgun, halsiz, uykulu, hafif baş ağrılı hissedebilirsiniz ama bunlar geçicidir. Bunun dışında herhangi bir yan etki yoktur. 


Risk İçeren Durumlar

Kalp pili taşıyanlarda biorezonans kullanılmaz. Bunun dışında; Biorezonans epilepsililerde ya da hamilelerde bile güvenle kullanılabilir ancak unutulmamalıdır ki; kilo verme amaçlı seanslar detoks temellidir ve bu yüzden de hamilelerde vücutta temizlik amaçlı detoks uygulamalarını öneremeyeceğimiz için rezonans terapilerinin bu şeklini hamilelerde öneremeyiz.

Kronik hastalık, kemoterapi ya da ileri düzey yaşlılık/düşkünlük hallerinde dahi rezonans terapileri kullanılabilir ancak böyle durumlarda seansları kişinin doktorunun izni ile ve normal kişilere uyguladığımız seansları biraz farklılaşarak/hafifleterek kullanırız.