Alkolü ve uyuşturucuyu bırakmak için biorezonans - Kime öneriyoruz?

Alkolü azaltmak isteyenler... 

Bu kişiler için de biorezonans seansları önerilmektedir. Uygulanan frekans silme işlemiyle, kişinin alkolle kurduğu ilişki ortadan kaldırılmaktadır. Tedavi sonrası kişi alkol kullansa bile, eski keyfi alamamakta ve alkol kişi için anlamsız hale gelmektedir. Kişide alkolü azaltmaya yönelik uygulanan terapiler yoluyla, belli seanslar gerçekleştirilmektedir.

Alkol ve maddeyi tamamen bırakmak isteyenler... 

Bu aşamada kişinin alkol problemini tamamen hayatından çıkarmaya karar vermesi ve bu problemin temelinde bulunan ruhsal sebepleriyle de ilgili olarak tedavi için harekete geçmesi gerekmektedir. Biorezonans tedavilerde amaç, kişinin alkolden vazgeçebilmesini sağlamaktır ve bu amaçla, isteği azaltarak vücudun alkole yabancılaşmasını sağlamaktır.

Biorezonans terapilerde, öncelikle uygulanan "silme" seanslarla kişinin alkol ihtiyacı azaltılmakta ve alkolden vazgeçebilmesi kolaylaştırılmaktadır. İlk seansla birlikte kişide alkole karşı oluşturulan bu etki, birkaç gün sonra gerçekleştirilen ikinci ve üçüncü seansla pekiştirilmektedir.

Bu üç seans birçok durumda yeterli olacaktır. Ancak kişinin probleminin büyüklüğüne göre ruhsal durumu dengelemeye yönelik farklı rezonans terapi formlarıyla devem edilmesi de düşünülebilir.

Alkol isteği azalacak...

ilk aşamadan itibaren kişi, alkol isteğinin azaldığını fark etmeye başlamaktadır. Kişide net olarak hissedilen alkol isteksizliği, alkol alınması durumunda alkolden keyif alamama hissiyle birlikte kendini göstermekte ve kişi için alkol anlamsız hale gelmektedir.

Biorezonans terapi yoluyla alkol bırakmanın başarısı, kişideki bağımlılığın ne boyutta olduğuna ve kişinin asıl neye ihtiyacı olduğunun net olarak belirlenmesi doğrultusunda değişmektedir. Kişinin ihtiyacı ne ise ona uygun bir protokol ile desteklenmelidir.

Diğer destekler...

Alkol tedavisi sırasında kişide bağımlılığa yol açan ruhsal sebeplerin değerlendirilmesi gerekli görüldüğünde, kişiye aile dizimleri gibi ruhsal gelişim teknikleri önerilmektedir. Bütün bu gerçekleştirilen terapi yöntemleri hakkında bilgi almak için, ‘psikolojik problemler için terapiler’ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Alkol bırakma terapilerinde, kişinin klasik tıbbi yaklaşımları da içeren farklı yöntemlerle desteklenmesi ve seansların bu tedavileri destekleyecek şekilde birlikte gerçekleştirilmesi önerilebilmektedir. Alkol bağımlılığı, doğrudan kişinin ruhsal yapısıyla alakalıdır. Kişinin psikolojik yapısında uzun süreli izlemler gerçekleştirmeden ve bu değerlendirmelerden bağımsız yapılan frekans silme terapilerinin başarıları sınırlı olmaktadır.

Alkolü ve uyuşturucuyu bırakmak için biorezonans - Ne yapıyoruz? hakkında bilgi almak isterseniz eğer ki; tıklayabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Alkolü ve uyuşturucuyu bırakmak için biorezonans - Ne yapıyoruz?

Biorezonans, klasik tıp yöntemlerini tamamlayıcı nitelikte gerçekleştirilen bir terapi yöntemidir. D…

Devamını Oku...