Alkolü ve uyuşturucuyu bırakmak için biorezonans - Ne yapıyoruz?

Biorezonans, klasik tıp yöntemlerini tamamlayıcı nitelikte gerçekleştirilir. Biorezonans uygulamaları doğadaki her maddeyi enerjinin yoğunlaşmış hali olarak kabul eder. İnsanı da doğaya elektromanyetik frekanslar yayan bir organizma olarak ele alır. Bu uygulamalar sayesinde vücudun titreşim ahengini bozan unsurlara müdahale edilir. İnsan vücudunun kendini iyileştirme potansiyelinin aktive edilmesiyle gerçekleştirilir. Bu sayede biorezonans uygulamalarıyla alkolün tedavisi de mümkündür.

Biorezonansla Alkol Bırakılabilir mi?

Alkolü bırakmak amacıyla gerçekleştirilen rezonans terapileri, kişinin isteğine ve alkol bağımlılığın seviyesine göre uygulanır. Biorezonans terapisi genellikle 2 ya da 3 seans uygulanarak frekans silme işlemi gerçekleştirilir. Bu terapilere pemf seansları da eklenebilir. Pemf seansları sayesinde bazı durumlarda, alkolün vücut sinir sistemi üzerinde meydana getirdiği olumsuz etkilerin azaltılması ya da ruhsal paterni değiştirme sağlanır. Alkol bağımlılığının vücuttaki ruhsal kökenlerinin ele alınması gerekir bu yüzden bunu sağlayan “aile dizimleri” yapılır. Bu birçok kişi için gerekli ve daha doğru olan yöntemdir.

Biorezonansla Alkol Nasıl Bırakılır?

Alkol probleminin düzeyine bağlı olarak ve bu probleme yol açan ruhsal nedenin durumuna göre farklı terapiler de eklenebilir. Birçok kişi için rezonans terapisi yeterlidir. Ancak bazı kişiler için farklı durumlar da olabilir. Bu yüzden kişinin psikolojik yapısını etkilemeye yönelik diğer terapiler de kullanılır. Bağımlılık yapan madde üzerinden kendine has bir teknolojiyle yapılan uygulama olan biorezonans sayesinde bağımlılıklardan kurtulunabilir. Bu uygulamada amaç vücutta o maddeye karşı frekans temizliği yaparak bağımlılık halini bitirmektir. Frekans temizliğiyle kişinin maddeye karşı bağımlılık hali ortadan kaldırılır. Vücudun temizlenmesine yönelik uyarıyı sağlar. Biorezonans seansları aslında detoks temelli uygulamalardır. Bu durum alkol ve uyuşturucu üzerinden yapılan seanslar için de geçerlidir

alkol-birakma   alkol-nasil-birakilir

Biorezonansla Alkol Bırakma İçin Kaç Seans Gereklidir?

Alkol üzerinden yapılan seanslardan sonra kişinin alkol ile kurmuş olduğu ilişki değişiklik gösterir. Eğer kişi yapılan seanslardan sonra alkolü denerse eski keyfi alamadığını, alkolün eski tadını yitirdiğini anlar. Bu terapiler kişinin alkol alımını azaltmak için kullanılır. Aynı zamanda alkol problemi altında yatan ruhsal yapıya yönelik terapiler de önem taşır. Bu seanslarla istenen durum alkolden tamamen kurtulunmasıdır. Alkol ve uyuşturucu problemini hayattan  çıkarmak için kişinin yapması gereken ilk şey “artık istemiyorum” demektir. Alkol ve uyuşturucu bırakmaya çalışmak ruhsal çöküntüye neden olabilir ancak bu geçici bir süreçtir. Biorezonans terapisinde yapılansa alkolü bırakma sürecini zorlanmadan geçirebilmeyi sağlamak ve tamamen bırakmayı mümkün kılmaktır. Rezonans terapisi kişinin sıkça kullandığı alkol tipi üzerinden yapılarak bağımlılığın tedavisi sağlanır. Seanslar ise 4 gün aralıkla 3 kez uygulanır. Talebe bağlı veya kişinin durumuna bakılarak tedavilerde başka yöntemlerin kullanılıp kullanılmayacağına ilk görüşmede karar verilebilir.

Biorezonans ile Alkol Bırakma Sonrası Nasıl Hissedilir?

Biorezonans terapisi sırasında kişi yatar ya da oturur pozisyondadır. Kişi ellerinde cihazın elektrotlarını tutar ve ayakları özel iletken plakalara basar. Bir seans ortalama 30-50 dakika sürer. Bu süreçte, rahatlama ve sakinlik haliyle birlikte hafif sersemlik de hissedilen bir durumdur. Seans bitiminde bu hissin tamamen ortadan kalkmasıyla kişi günlük hayatına rahatlıkla devam edebilir.

Seansların aralıkları 3 gün şeklindedir. Seansların yapıldığı günlerin öncesinde ve sonrasında bol miktarda su içilmesi gerekir. Su sayesinde vücut alkolün olumsuz etkilerinden temizlenebilir. Vücudu temizlemek için; saunaya gitmek, küvet içerisinde vakit geçirmek ya da denize gitmek tercih edilebilir. Kişi seanslar sonrasında alkol isteğinin azalmış olduğunu net olarak hissedecektir. Eğer kişi yapılan seanslardan sonra alkol veya uyuşturucu almaya çalışırsa; eski keyfi ve isteği yaşamadığını fark edecektir.

Alkol ve uyuşturucuyu bırakmak için biorezonans - Nasıl yapıyoruz? hakkında bilgi almak isterseniz eğer ki, tıklayabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Alkol ve uyuşturucuyu bırakmak için biorezonans - Nasıl yapıyoruz?

Biorezonans alkol bırakmak için kullanıldığında; Cihazın içerisine kişinin sıklıkla tükettiği alkol …

Devamını Oku...