Alkolü ve uyuşturucuyu bırakmak için biorezonans - Ne yapıyoruz?

Biorezonans nedir...

Biorezonans, klasik tıp yöntemlerini tamamlayıcı nitelikte gerçekleştirilen bir terapi yöntemidir. Doğadaki her maddeyi enerjinin yoğunlaşmış hali olarak kabul eden ve insanı da doğaya elektromanyetik frekanslar yayan bir organizma olarak ele alan biorezonans uygulamalarıyla, vücudun titreşim ahengini bozan unsurlara müdahale edilerek tedavi gerçekleştirilebilmektedir. İnsan vücudunun kendini iyileştirme potansiyelinin aktive edilmesiyle gerçekleştirilen biorezonans uygulamalar yoluyla, alkolün tedavisi de sağlanabilmektedir.

Alkolü ve uyuşturucu maddeyi bırakmak için biorezonans...

Alkolü bırakmak amacıyla gerçekleştirilen rezonans terapileri, kişinin isteğine ve durumun ciddiyetine göre seçilmekte, birbirini tamamlayacak şekilde uygulanmaktadır. Biorezonans terapisinin genellikle 2 ya da 3 seans uygulanmasıyla, frekans silme işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Bazı durumlarda, alkolün vücut sinir sistemi üzerinde meydana getirdiği olumsuz etkilerin azaltılması ya da ruhsal paterni değiştirmek amacıyla terapilere Pemf seansları da eklenebilmektedir. Bu bakımdan, alkol bağımlılığının vücuttaki ruhsal kökenlerinin ele alınmasını sağlayan “aile dizimleri”, birçok kişi için gerekli ve daha doğru olan yöntem olarak karşımıza çıkabilmektedir.

  

Frekans temizliği ne demek...

Bu uygulama insan vücudundaki bağımlılıklar için özelleştirilmiş bir biorezonans frekans temizliği olarak tanımlanabilmektedir. Bu terapi uygulamasında kullanılan biorezonans cihazının içerisine kişinin sıklıkla tükettiği alkol cinsleri konularak, alkol örneklerinin kendilerine ait frekanslarının paternleri kullanılmakta ve bu doğrultuda frekans silme işlemi gerçekleştirilmektedir.

Kişideki yoksunluk hissi ve alkole karşı isteğin azaltılması amaçlandığında, bu frekans silme işlemi kişinin tükettiği alkol cinsleri üzerinden gerçekleştirilmekte ve genellikle yeterli olmaktadır. Ancak alkol problemi, temel olarak kişinin ruhsal dünyasındaki karmaşa ve üstesinden gelinemeyerek kaçınılan sorunlardan kaynaklanmaktadır. Bu bakımdan, uygulanan biorezonans terapilerine, Bach çiçekleri ve haftada bir olacak şekilde pemf terapileri seansları da eklenebilmektedir.

Alkol problemi kronik nitelikteyse, alkolün beyin ve sinir sistemi üzerinde meydana getirdiği hasarın azaltılması ve kişide ruhsal dengenin yeniden tesis edilebilmesi için pemf terapileri ille de kullanılmaktadır. 

Ne hissedeceğim...

Kişi uygulanan terapi sırasında oturur haldedir ve ellerinde cihazın elektrotlarını tutmaktadır, ayakları ise özel iletken plakalara basmaktadır. Bütün seans toplamda ortalama 30-50 dakika sürmektedir. Bu süreçte, rahatlama ve sakinlik haliyle birlikte hafif sersemlik hissedilmesi oldukça doğaldır ve seans bitiminde bu hissin tamamen ortadan kalkmasıyla kişi günlük hayatına rahatlıkla devam edebilmektedir. Ancak o akşam yatağınızı seveceğinizden emin olabilirsiniz.

Seanslar 3 gün arayla gerçekleştirilmektedir ve seansların yapıldığı günlerde bol miktarda su içilmesi, vücudun alkolün olumsuz etkilerinden temizlenebilmesi bakımından oldukça önemlidir. Vücudu temizlemek için, saunaya gitmek ya da küvet içerisinde vakit geçirmek de yapılabilecekler arasındadır.

Alkol ve uyuşturucuyu bırakmak için biorezonans - Nasıl yapıyoruz? hakkında bilgi almak isterseniz eğer ki, tıklayabilirsiniz.