Alkol ve uyuşturucuyu bırakmak için biorezonans - Nasıl yapıyoruz?

Biorezonansın mantığı...

Doğadaki her maddenin kendisine ait birtakım frekansları olduğu ön kabulünden hareket etmekte olan biorezonans seanslarında, kişideki alkol isteğinin azaltılması amacıyla frekans silme işlemleri gerçekleştirilmektedir. Biorezonans ile alkol bırakmak için, kullanılan cihazın içerisine kişinin sıklıkla tükettiği alkol cinsleri konularak alkol örneklerinin kendilerine ait frekanslarının paternleri üzerinden frekans silme işlemi gerçekleştirilmektedir.

Biorezonans terapide, kişide alkol isteğini azaltma ve alkolü bırakabilmesini sağlama amacıyla, biorezonans terapileri uygulanmaktadır. Uygulanan seanslar, kişinin alkolü bırakabilmesi ve istek duymaması konusunda güçlü ve pratik bir destek vermektedir. Kişinin bağımlılık düzeyi doğrultusunda, biorezonans terapi yeterli olabildiği gibi, bilinen klasik yöntemlere entegre edilen bir destek tedavi olarak da uygulanabilmektedir.

Kaç seans sürüyor...

Alkol bırakmak isteyen kişiye ilk etapta, 4 gün arayla 3 seans biorezonans uygulanmakta ve ardından bir süre ara verilmektedir. Bir sonraki görüşmede kişinin yeni bir seans ihtiyacı olmayabilir ya da biorezonans ya da pemf ile bir süre devam etmesi de önerilebilir. İlk görüme sırasında kişinin ortalama kaç seans gelip gitmesi gerekeceğinekarar verilmekte ve protokol bu görüşmede şekillendirilmektedir.

Alkolü ve uyuşturucu maddeyi bırakmak için biorezonans nasıl uygulanır...

Biorezonans terapi, maddelerin kimyasal özelliklerini değil, fiziksel özelliklerini temel almaktadır. Biorezonans terapi, maddelerin fiziksel özellikleri olarak kabul edilen, elektromanyetik özellikleri kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Vücutta gerçekleştirilmesi amaçlanan değişim, maddeye özgü çok ince nitelikteki elektromanyetik frekanslar yoluyla uygulanmaktadır.

Klasik biorezonans nedir...

Klasik biorezonans her zaman ilk seçilecek olan uygulama olmalıdır. Bununla, alkol bağımlılığı bulunan kişinin tükettiği alkole ait olan ince nitelikteki elektromanyetik frekansların silinmesi amaçlanmaktadır. Kişide bağımlılık yapmış olan sıklıkla tüketilen alkol, terapide kullanılan cihazın içerisine yerleştirilmekte ve bu maddeden alınan elektromanyetik titreşimler kişinin vücudundan silinmeye çalışılmaktadır.

Biorezonans uygulamasıyla alkol bırakma konusunda gerçekleştirilen seanslarda, kişinin sık içtiği alkol cinsleri üzerinden frekans silme işlemi gerçekleştirilmekte ve yapılan seanslar 50 dakika sürmektedir. 4 gün arayla 3 seans uygulanır.

Pemf nedir...

Pemf seanslarında ise,  artık maddeye ait frekans paterninin silinmesi amaçlanmamaktadır ve daha çok kişinin sistemini dengelemeye yönelik işlemler gerçekleştirilmektedir. Pemf terapilerde, kişinin sistemsel dengesini sağlamak amacıyla renklere ve meridyenlere göre sistematize edilmiş elektromanyetik atımlar gerçekleştirilmektedir. Pemf seansları ile terapilerle kişinin hem bedensel hem de ruhsal yapısı dengelenmekte ve bir nevi tamir edilmeye çalışılmaktadır.

Alkolü ve uyuşturucuyu bırakmak için biorezonans - Kime öneriyoruz? hakkında bilgi almak isterseniz eğer ki; tıklayabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Alkolü ve uyuşturucuyu bırakmak için biorezonans - Kime öneriyoruz?

Biorezonans terapilerde, öncelikle uygulanan silme seanslarınla kişinin alkol ihtiyacı azaltılmakta …

Devamını Oku...