Biorezonans Eğitimi

Biorezoonans eğitimi

Biorezonans eğitimi, rezonans teknolojilerinin kullanımı ile profesyonel anlamda ilgilenen doktorlar ve doktorlarla birlikte çalışmak üzere; psikologlar, diyetisyenler, tüm fiziksel ve ruhsal sağlık /health &welness profesyonellerine açıktır. Bu doğrultuda gerçekleştirilecek olan rezonans terapisi eğitimlerini şu şekilde sıralayabilmekteyiz:

Temel Düzey Eğitim ve Bilgilendirme Toplantısı (1. Gün)

Temel düzey eğitimin ve toplantının yapıldığı bu aşama, rezonans terapileri kavramına giriş niteliğindedir. Öncelikle rezonans terapileri hakkında verilen temel bilgilerle birlikte, teknolojiler arasındaki farklar ele alınmaktadır. Sonraki aşamada ise, biorezonans cihazının özellikleri tanıtılmaktadır.

Rezonans terapilerine giriş niteliğindeki konulardan sonra ise, merkezlerin yasal altyapısı, kimlerin bu altyapıyı kurabileceği, cihazların kurulacağı yerlerde bulunması gereken fiziksel şartlar hakkında bilgilendirme yapılmaktadır. Ayrıca tanıtım ve reklamlarda dikkat edilmesi gereken unsurlara da değinilerek, dileyen kişilerin yapılan terapilere gözlemci olarak katılabilmesi de sağlanmaktadır.

Rezonans Terapileri Temel Eğitimi (2. Gün)

Eğitimin asıl olarak başladığı ve temel kavramların ele alındığı aşamadır. Rezonans terapi kavramlarıyla başlayarak, elektromanyetik etkileşimin ana kurallarına değinilmektedir. Bu eğitimde, rezonans terapi için kullanılacak programların temel nitelikleri ele alınmakta ve terapilerin kişiselleştirilmesi konusu üzerinde durulmaktadır.

Rezonans terapilerde temel mantık ortaya koyulmakta ve bu temel mantığa göre, programların işleyişi açıklanmaktadır. Rezonans terapilerin temel sistematiği öğrenilerek, durumlara göre standart hale getirilmiş protokoller öğrenilmektedir.

Rezonans Terapileri Temel Eğitimi (3. Gün)

Rezonans terapi eğitimlerinin üçüncü gününde, gerekli cihazları hemen kullanmaya başlayacak olan terapistlerin ihtiyaçlarına odaklanılmaktadır. Önceki eğitimde öğrenilen protokollerin üzerinden tek tek ve her olası durumu simule ederek geçilmektedir.

Rezonans terapi cihazlarının kullanımı beraberinde barsak detoks protokolü benzeri kürler ve bitkisel/doğal destekleri de öğrenilmektedir. Uygulamayla ilgili akla takılan sorular ve kalan bütün pratik konular bu eğitimde değerlendirilmekte, soru-yanıt yöntemiyle ilerlemeye özen gösterilmektedir.

Bu eğitim aşamasının sonunda ise, eğitime katılan herkesin, özellikle de yeni başlayan ve hemen uygulamaya başlayacak kişilerin, rezonans terapilerini kullanmaya başlayabilecek yeterlilikte olması sağlanmaya çalışılmaktadır.

Biorezonans Kursu hakkında bilgi almak isterseniz eğer ki; tıklayabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Rezonans terapileri

Rezonans terapileri, gelişen teknolojik yöntemlerin kullanıldığı cihazlar yoluyla gerçekleştirilmekt…

Devamını Oku...

Biorezonans nasıl uygulanır?

Biorezonans yöntemler temel olarak, doğadaki her maddenin enerjinin yoğunlaşmış hali olduğu ön kabul…

Devamını Oku...

Biorezonansın tarihi

Dr. Voll ve çağdaşı Dr. Rhayadaku, 1960’ lı yıllarda gerçekleştirdiği elekto-akupunktur ölçümleri sı…

Devamını Oku...