Biorezonans Kursu

Biorezonans kursu, biorezonans terapileri, uygulama yöntemi ve sonuçları ile ilgili ayrıntılı bilgi edinebileceğiniz ücretsiz eğitimler dizisidir. Rezonans teknolojileri son yıllarda pek çok durumda başvurulan yöntemlerdir. Başta bu konu ile ilgilenen doktorlar, psikologlar ve diyetisyenlere yönelik olan söz konusu eğitimler Neosante tarafından ayrıntılı bir şekilde verilmektedir.

Online Biorezonans egitimi için tıklayınız

Biorezonans Eğitimi Nedir?

Biorezonans eğitimi öncelikle bire bir görüşme ile başlamaktadır. Rezonans teknolojileri ve ilgili cihazlar hakkında ayrıntılı bilgi, farklarının aktarılması ve merak edilenlerin yanıtlanması ile başlamaktadır. Sonraki süreçte temel düzey eğitim gerçekleştirilmektedir. Bu süreçte ise hangi durumlarda rezonans terapilerinden faydalanabildiğimizi, cihazların özellikleri ve uygulama alanları ilgili ayrıntılı bilgiler örnekler ile birlikte aktarılmaktadır. Biorezonans eğitimleri farklı şekillerde sürdürülebilmektedir. Bunlar ise aşağıdaki şekildedir;

  • Biorezonans Pratik Eğitimi

Cihaz teslimi sırasında birebir uygulanan bu eğitim sürecinde cihazın kullanımı ile ilgili ayrıntılı bilgiler aktarılmaktadır. Cihaz sahibi olmayan kişiler de bu eğitime izleyici olarak katılabilmektedir. Bizimle iletişime geçip biorezonans pratik eğitimine katılabilirsiniz.

  • Biorezonans İleri Düzey Eğitimi (Terapistlere yönelik)

Cihaz sahibi terapistlerin ayrıntılı cihaz kullanımına yönelik katılabileceği eğitimlerdir. 

  • Biorezonans İleri Düzey Eğitimi (Doktorlara yönelik)

Cihaz sahibi doktorlar ayrıntılı cihaz kullanımına yönelik katılabileceği eğitimlerdir. Cihaz sahibi olmayan doktorlar da pratik eğitim sonrasında biorezonans ileri düzey eğitimine katılabilmektedir.

  • Pemf Pratik Eğitimi

Yarım gün süren bir eğitimdir.

  • Sürekli Destek

Biorezonans terapileri ve ilgili cihazlar oldukça yeni bir alandır. Bu nedenle tecrübeniz ne olursa olsun bu alanda sürekli desteğe ihtiyaç duyabilirsiniz. NEOSANTE, herhangi bir ücret talep etmeden rezonans terapileri ve teknolojileri ile ilgili sürekli destek sunmaktadır.

  • NEOClinics Sempozyumları

NEOClinics tarafından yılda iki kez düzenlenen sempozyumlarda cihazı kullananlar; bilgi ve tecrübelerini paylaşmaktadır.

Biorezonans Eğitim Duyuruları

Biorezonans eğitim duyurularını web sitemizden ve sosyal medya hesaplarımız aracılığı ile takip edebilirsiniz. Ayrıca 0 216 450 60 20 numaraları telefonla ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Biorezonans terapisi hakkında bilgi almak isterseniz eğer ki; tıklayabilirsiniz.