Biorezonans eğitimleri

Biorezonans eğitimleri önce online ve ardından da yüzyüze eğitimler şeklinde yapılmaktadır. Eğitimlerimiz  tüm ruhsal ve fiziksel sağlık profesyonelleri içindir, ücretsizdir.

Online Biorezonans egitimi için tıklayınız

Online eğitim: Online eğitimler bir yandan rezonans terapilerinin nasıl kullanıldığını anlatırken bir yandan da Tüm Türkiye'den doktor ve terapsitlerinin yaptıklarını anlattıkları sempozyum sunumlarını içeriyor. Bu açıdan hep birlikte yarattığımız eğitim platformunun Dünya'da eşi benzeri olmayan, çok değerli bir kaynak olduğunu ısrarla belirtmek istiyoruz. 

Yüzyüze Eğitimler: Yüzyüze eğitimler online eğitimi bitirmiş olan kişilerle yapılır, iki gün sürer. Normal koşullarda; eğitimler 1-1,5 ay aralıklarla tekrarlanır. 

Eğitimle İlgili Ayrıntılar
Biorezonans eğitimine katılımcıları kabul etmeden önce sizi en azından bir telefon görüşmesi ile tanımak istiyoruz. Eğitimlerimiz ücretsizdir. 

Biorezonans herkes için yeni bir alandır ve bu bakımdan kişinin tecrübesi ne olursa olsun, sadece bir eğitimle değil sürece yayılmış şekilde ve birebir eğitimlerle desteklenmesi gerekmektedir. Bu bakımdan bizden eğitim alıp cihazları kullanmaya başlayan katılımcılarımıza yönelik birebir eğitim desteğimiz, desteğe gerek duyulmayacak niteliğe gelene kadar devam etmektedir.

Ayrıntılı bilgi için
neoclinics@neosante.com.tr
444 4 957 (Tüm Türkiye'den - Alan kodu çevirmeden)

NEOSANTE biorezonans terapileri hakkında bilgi almak isterseniz eğer ki; tıklayabilirsiniz.