"İyi olma hali" için bütünsel bakış

Biorezonans sağlığınızla ilgili sayısız durum ve konu için kullanılabilir. Bu yöntemle yapılabileceklerle ilgili olasılıklar çok fazladır ve biorezonansı anlayan bir hekim bunu hastasının iyiliği için "o hastaya özel" şekillerde kullanır-kullanabilir. Ağağıda biorezonansın genel bakış açısını anlatmaya çalışacağız.

Sağlığı etkileyen fiziksel ve ruhsal konulara bütünsel bakış...

Biorezonans vücuttaki harmoninin yeniden tesisi için birçok farklı durumun göz önüne alınması gerektiği anlayışından hareket etmektedir. Temel konu vücudun temel işleyişini bozabilecek faktörleri bulmak ve bunları ortadan kaldırmak ve de sistemi daha dengeli hale getirmektir.

Kronik inflamasyon / Biorezonansın fayda sağlayabileceği temel bir konu...

Önemli ve biorezonansı anlayabilmeyi kolaylaştıracak konulardan birisi "kronik inflamasyon" konusudur. Kronik inflamasyon günümüz kronik sağlık problemlerinin birçoğu için altta yatan önemli fakörlerden birisidir. Biorezonans açısından inflamasyon (yangı hali) vücuttaki toksik ve diğer yüklerin artması sonucu bağışıklık sisteminin kronik olarak reaktif halde olması olarak algılanmaktadır. Bu durumda sistem üzerinde yük oluşturan ve bağışıklık sistemini reaktif hale getiren sebeplerin, yani inflamasyonun meydana gelmesinin asıl sebeplerinin ortadan kaldırılması birçok kişinin sağlığında çok temel düzeyde bir iyileşme getirecektir. 

  

Temel gıda intoleransları / Gıdalar üzerinden frekans temizliği... 

Problemli gıdalar üzerinden yapılan frekans temizliği biorezonansın öncelikli konularından birisidir. Temel alerjenler üzerinden yapılan frekans formatlamaları (ve beraberinde kişinin idrar ya da gaita gibi vücut atıkları üzerinden yapılan frekans temizlikleri) sonrasında vücuttaki inflamasyon halinin azaltılabilmesi amaçlanır.

Bağırsak florasının bozulması / Dışkı üzerinden frekans temizliği... 

İnflamasyon ve vücuttaki harmoni kavramından bahsediyorsak; bağırsakların yapısının düzeltilmesi diğer bütün konulardan önce gelir. Bozulmuş bağırsak florasının düzeltilebilmesinde rezonans terapilerinin özel bir yeri vardır.  Amaç; bağırsaklardaki bozulmuş frekans paterninin kırılması ve bu sırada probiyotikler ve benzeri doğal yollarla bağırsak dengesinin yeniden inşasının sağlanmaya çalışılmasıdır. Kişinin dışkısı üzerinden yapılan frekans formatlamaları biorezonansta özel bir yere sahiptir. 

Toksik kirlenme / Toksikler üzerinden frekans temizliği... 

Rezonans terapilerinin, kişinin çevresinden alınan madde örnekleri ve toksik maddeler üzerinden yapılması, yani vücudu temizlemeye (detoks) yönelik kullanılması alerjiler ve birçok hastalığın seyrini değiştirebilcektir. Biorezonansın savı ; frekans temizliğinin toksik maddeler ya da ağır metaller üzerinden yapıldığında, vücutta bu toksiklere karşı bir detox-temizlik reaksiyonu başladığıdır.. 

Mikroplar, bakteriler ve virüsler üzerinden yapılan frekans temizliği...

Biorezonansın kullanım alanlarından birisidir ve bu özel biorezonans kullanımının özellikle etkili olduğunu bolca tecrübe ile biliyoruz. Bu konuda biorezonans için başvuracağınız hekimin anlatacaklarını iyice dinlemenizi öneriyoruz. 

Vücut atıkları üzerinden frekans silmeleri... 

İdrar gibi vücut atıkları üzerinden yapılan frekans silmeleri ve bu şekilde vücudun detoks için uyarılması... Biorezonans terapilerinin güçlü olduğu konulardan birisidir. Örnek vermek gerekirse; sık idrar yolu enfeksiyonu geçiren bir kişiden alınan idrar örneği üzerinden yapılan bir frekans temizliği... ya da iltihaplı bir akıntıdan alınan örnek üzerinden yapılan frekans silmeleri...

Vücuttan çıkarılan problemli dokular üzerinden frekans temizliği...

Örneğin ameliyatla alınan bir kanser dokusu biorezonans frekans silmeleri için çok güzel bir potansiyel oluşturur. Biorezonansta hastalıklı dokuların örneklerini barındıran "ampuller şeklinde patolojik hastalık örnekleri" kullanılabiliyor olsa da hastanın/kişinin kendisinden alınmış olan patolojik doku örneği biorezonans için paha biçilmez değerdedir. 

Psikolojiyi desteklemek adına yapılabilecek şeyler...

"Harmoni" den bahsediyor isek kişinin ruhsal halinin dışarıda tutulması haliyle düşünülemez. Biorezonasın ruhsal durumlaraki kullanımı için ayrı bir bölüm ayrılmıştır ve burayı da incelemenizi öneriyoruz..

Biorezonans açısından özellikle kronik fiziksel semptomlar, kronik ruhsal hallerin dışavurumudur ve ruhsal durumu göz önüne almayan hiçbir terapi, gerçekten başarıya ulaşamaz. Biorezonans terapileri hem fiziksel soruna yönelik yapılır hem de bu seanslar, kişinin ruhsal özelliklerine göre şekillendirilir. Sadece bir örnek vermek açısında; örneğin alerjilerdeki "reaktiflik" hali ile ruhsal durumdaki "reaktif"lik hali ve bunun altındaki muhtemel "çocukluk travması" birbiriyle alakalıdır ve biorezonans bu seviyelerin hepsi ile aynı anda ilgilenir.

Biorezonansta uyulması gereken kurallar hakkında bilgi almak isterseniz eğer ki; tıklayabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yeni yaşam alışkanlıkları geliştirebilmek

Biorezonans doğru ellerde kullanıldığında kişinin hayatında kötü etkiler yaratan bir çok konunu…

Devamını Oku...