Sigara bırakmak için biorezonans - Nasıl yapıyoruz?


Biorezonans seansı öncesi, kişinin her zaman tükettiği sigara markasından bir sigara içmesi talep edilmektedir, çünkü terapi, tam olarak içilen bu son sigara üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Kişinin içtiği son sigara, küçük bir cam tüp içine söndürülmekte ve bu sigara ‘silinecek frekans örneği’ olarak kullanılmaktadır. Bu bakımdan genellikle tükettiğiniz, vücudunuzda bağımlılık oluşturmuş olan sigara markasının seans öncesi kullanılması, tedavinin etkinliğini arttırmaktadır.

  

Biorezonans nasıl uygulanır...

Biorezonans seansı sırasında, kişi rahat bir koltuğa oturtulmakta, ellerinde biorezonans cihazına ait olan elektrotlar bulunmakta ve ayaklarının özel iletken plaklara basması sağlanmaktadır. Kişinin alnına ise başka bir elektrot sarılmaktadır.

Seans uygulaması, içilen sigara artıklarının biorezonans cihazına yerleştirilmesi ile başlamakta, kişinin durumuna uygun olarak seçilen program doğrultusunda, ortalama 30 - 50 dakika sürebilmektedir.

  

Ne hissedilmektedir...

Seans sırasında kişide rahatlama ve sakinlik hali oluşmakta, aynı zamanda hafif sersemlik hissi de meydana gelebilmektedir. Bu durum uzun sürmemekte ve seans bitimiyle birlikte ortadan kalkmaktadır. Yani kişinin günlük yaşam rutininde bir kısıtlama meydana getirmemekte ve kişiyi işlerinden alıkoyacak etkiler oluşturmamaktadır. Gün sonunda ise, kişinin derin bir uyku alması mümkündür. Seansın uygulandığı akşam yatağınızı seveceğinizden emin olabilirsiniz.

  

Seans öncesi dikkat edilmesi gerekenler...

Rezonans terapilerinin tümünde amaç; vücutta detoks-temizlenme sağlanmasıdır. Bu bakımdan seanslar öncesinde su tüketilmeye başlanması oldukça önemlidir. Biorezonans uygulamaları sırasında vücutta su eksiği oluşmaması açısından yeterli su tüketimi sağlanması gerekmektedir. Seans sırasında vücutta başlayan temizlenme ile, vücut suya ihtiyaç duymaktadır.

Çok su tüketimi önemli... 

Vücutta seans uygulaması öncesinden su tüketiminin gerçekleştirilmeye başlanması gerekmektedir. Biorezonans terapi işlemi sonrasında ise, özellikle ilk 48-72 saat boyunca günde 3 litre ve üzeri olmak üzere, bol miktarda su tüketilmesi gerekmektedir. Vücutta oluşturulan detoks ve temizlenme etkisine, saunaya giderek ya da banyoda sıcak su altında biraz fazla zaman geçirerek ve bol su içerek katkıda bulunmak gerekmektedir. Sigaradan kolayca kurtulabilmek açısından bu kurala uyulması oldukça önemlidir. Seans sonrası ilk birkaç gün, detoksa bağlı olarak hafif halsizlik ve vücutta hafif bir sigara- kül kokusu hissedilmesi, temizlenme belirtisi olarak kabul edilen normal durumlardır.

  

Seans sonrası...

Biorezonansın kendine has etkisiyle, bağımlılıkların üzerine gidilebilmektedir. Seansın özellikle ikinci gününden sonra, kişide istek yaratacak durumların yapılması istenmekte, bu doğrultuda sigara içilen yerlere gidilmesi, sigara içilen buluşma ya da toplantılara katılım gösterilmesi talep edilmektedir. Bağımlılıkların üzerine gidilmesi ve bu durumun vücutta zorlanmaya sebep olmaması, biorezonans terapilerinin en büyük avantajını oluşturmaktadır.

Ağır sağlık problemleri açısından...

Seanslar ağır sağlık problemleri yaşayan kişilere de uygulanabilmektedir. Ancak, ağır hastalık durumlarında, oluşacak temizlenme sürecinin yumuşatılması için, tek seans yerine birkaç parçaya bölünmüş uygulamalar gerçekleştirilmesi ve seanslara farklı rezonans terapi formlarının eklenmesi uygun olmaktadır.

Ağır sağlık problemleri bulunan kişilerde, farklı terapi protokollerinin devreye sokulması ya da mümkünse Pemf terapilerinin eklenmesi mümkündür. Pemf terapileri, ağır hastalıkları bulunan kişilerde, destek tedavi olarak uygulanabilmekte ve genel dengesizlik/düşkünlük halinin toparlanmasına yardımcı olmaktadır.

Sigara bırakmak için biorezonans - Kime öneriyoruz? hakkında bilgi almak isterseniz eğer ki; tıklayabilirsiniz.