Sigara bırakmak için biorezonans - Nasıl yapıyoruz?

Biorezonans sayesinde sigara kullanımı son bulabilir. Bu terapi yöntemiyle sigara isteği azaltılarak kişide sigara tüketiminin gerçekleşmemesi amaçlanır. Biorezonans terapisi öncesinde kişinin sigarayı bırakmak için kendini zorlamasına ya da sigarayı azaltmasına gerek yoktur.

Kişinin içtiği son sigara, küçük bir cam tüp içine söndürülmekte ve bu sigara ‘silinecek frekans örneği’ olarak kullanılmaktadır. Bu bakımdan genellikle tükettiğiniz, vücudunuzda bağımlılık oluşturmuş olan sigara markasının seans öncesi kullanılması, tedavinin etkinliğini arttırmaktadır.

Biorezonans ile Sigara Nasıl Bırakılır?

Uygulama öncesinde kişinin son bir sigara içmesi söylenir. Bu içilen sigara biorezonans cihazına yerleştirilir. Biorezonans uygulamasında kişi uzanabilir ya da oturabilir. Ellerine biorezonans cihazına bağlı olan elektrotlar bağlanır. Kişinin ayakları özel iletken plaklara bastırılır. Son olarak ise alın bölgesine de elektrot sarılır. Kişinin durumuna uygun program seçilir ve uygulama başlatılır. Seans sırasında kişi gerginlik hissetmez. Tam tersi olarak kişi rahatlar ve sakinleşir. Ancak seans kişide sersemlik yaratabilir. Ancak bu sersemleme durumu seans bittikten sonra ortadan kalkar. Bu seanstan sonra normal yaşama dönülebilinir. Ayrıca bir dinlenme zamanı gerekmez.

 

Biorezonans İşlemi Öncesinde Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Biorezonans işlemi vücut için bir detokstur. Bu detoks sonucunda vücut temizlenmesi sağlanır. Bu arınma için ise bir süre geçmesi gerekir. Biorezonans işlemi öncesinde bol su tüketimi gerekir. İşlem sırası ve sonrası için su önemli bir ihtiyaçtır.

Biorezonans İşlemi İçin Ne Gerekir?

Biorezonans işlemi öncesinde ve sonrasında en önemli olan şey su tüketimidir. İşlem sonrasında ilk üç gün günde 3 litre ve üzeri şeklinde su içilmelidir. Sadece içmek değil suyun vücuda temas etmesi de önem taşır. Sauna, deniz ya da sıcak suyla duş almak vücut detoksunu ve rahatlamasını sağlar. Biorezonans işleminde sonra halsizlik normal bir durumdur. Ancak bu durum birkaç gün içerisinde geçer. Ayrıca işlem sonrasındaki iki gün çok baskın olmasa da arada bir sigara isteği gelmesi normaldir. Bu iki gün sigaradan uzak durmak gerekir. Bu süre geçince kişi zaten sigarayı istemez hale gelecektir. Ancak kişide hala sigara içme isteği uyanıyorsa destek seansı yapılabilir. Destek seansı ilk üç ay içerisinde yapılmalıdır. Kişinin yaşam stresi ya da psikolojik etkenlere bağlı olarak sigara kullanımı varsa biorezonanstan sonra sigara isteği devam edebilir. Bu sebeple bu isteği geçirmek için destek seansı gerçekleştirilebilir.

Sigara Bırakmak İçin Biorezonansa Kaç Seans Gidilmesi Gerekir?

Sigara bırakmak için yapılan biorezonans işlemi için tek seans yeterlidir. Biorezonans uygulaması özel durumlar hariç genelde tek seans şeklinde uygulanır. Uygulanan tek seans sonrası birkaç gün içinde kişinin sigara içme isteği ortadan kalkar. Böylece sigara bırakma kolaylaşır. Biorezonans uygulamasında tek seans harici olarak destek seansı da alınabilir. Bazı kişilerin özel durumlarından ya da yapıları gereği tek seans yeterli gelmemekte ve destek seansı gerekmektedir. Ayrıca kişinin ağır hastalığı bulunduğu durumlarda da seans 2-3’e çıkabilmektedir. Ayrıca biorezonans sonrası kişinin dikkat etmesi gereken şeyler de bulunur. Örneğin alkolden bir süre uzak durmak gerekir. Bol su tüketmek ise bu terapide en önemli olan noktadır. Çünkü su sayesinde kişinin arınması sağlanır.

Sağlık Problemleri olan Kişilere Biorezonans Uygulanabilir mi?

Sağlık problemleri olan kişilere de biorezonans uygulanabilir. Biorezonans işleminde seans sonrası temizlenme süreci gerçekleşir. Sağlık problemleri olan kişilerde temizlenme sürecinin daha ağırdan alınması gerekir. Bu sebeple tek seans olan bu işlem birkaç seans şeklinde yapılır. Böylece arınma işlemi yavaş ama kişiyi fazla yormadan gerçekleştirilir. Ayrıca bu sayede seanslara farklı rezonans terapi formları da eklenebilmektedir. Ağır sağlık problemleri olan kişilere genelde pemf terapisi eklenir. Pemf terapileri ile ağır hastalıkları bulunan kişilerde destek tedavi olarak uygulanabilir.

Biorezonans Seansı öncesi dikkat edilmesi gerekenler

Rezonans terapilerinin tümünde amaç; vücutta detoks-temizlenme sağlanmasıdır. Bu bakımdan seanslar öncesinde su tüketilmeye başlanması oldukça önemlidir. Biorezonans uygulamaları sırasında vücutta su eksiği oluşmaması açısından yeterli su tüketimi sağlanması gerekmektedir. Seans sırasında vücutta başlayan temizlenme ile, vücut suya ihtiyaç duymaktadır.

Çok su tüketimi önemli

Vücutta seans uygulaması öncesinden su tüketiminin gerçekleştirilmeye başlanması gerekmektedir. Biorezonans terapi işlemi sonrasında ise, özellikle ilk 48-72 saat boyunca günde 3 litre ve üzeri olmak üzere, bol miktarda su tüketilmesi gerekmektedir. Vücutta oluşturulan detoks ve temizlenme etkisine, saunaya giderek ya da banyoda sıcak su altında biraz fazla zaman geçirerek ve bol su içerek katkıda bulunmak gerekmektedir. Sigaradan kolayca kurtulabilmek açısından bu kurala uyulması oldukça önemlidir. Seans sonrası ilk birkaç gün, detoksa bağlı olarak hafif halsizlik ve vücutta hafif bir sigara- kül kokusu hissedilmesi, temizlenme belirtisi olarak kabul edilen normal durumlardır.

Biorezonans Seansı sonrası...

Biorezonansın kendine has etkisiyle, bağımlılıkların üzerine gidilebilmektedir. Seansın özellikle ikinci gününden sonra, kişide istek yaratacak durumların yapılması istenmekte, bu doğrultuda sigara içilen yerlere gidilmesi, sigara içilen buluşma ya da toplantılara katılım gösterilmesi talep edilmektedir. Bağımlılıkların üzerine gidilmesi ve bu durumun vücutta zorlanmaya sebep olmaması, biorezonans terapilerinin en büyük avantajını oluşturmaktadır.

Ağır sağlık problemleri açısından...

Seanslar ağır sağlık problemleri yaşayan kişilere de uygulanabilmektedir. Ancak, ağır hastalık durumlarında, oluşacak temizlenme sürecinin yumuşatılması için, tek seans yerine birkaç parçaya bölünmüş uygulamalar gerçekleştirilmesi ve seanslara farklı rezonans terapi formlarının eklenmesi uygun olmaktadır.

Ağır sağlık problemleri bulunan kişilerde, farklı terapi protokollerinin devreye sokulması ya da mümkünse Pemf terapilerinin eklenmesi mümkündür. Pemf terapileri, ağır hastalıkları bulunan kişilerde, destek tedavi olarak uygulanabilmekte ve genel dengesizlik/düşkünlük halinin toparlanmasına yardımcı olmaktadır.

Sigara bırakmak için biorezonans - Kime öneriyoruz? hakkında bilgi almak isterseniz eğer ki; tıklayabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sigara bırakmak için biorezonans - Kime öneriyoruz?

Sigarayı bırakmak, biorezonans terapileri ile oldukça kolay hale gelmektedir. Sigaraya bağımlılığı a…

Devamını Oku...