Sigara bırakmak için biorezonans - Ne Yapıyoruz?

Biorezonans terapileri ile bağımlılık yapan sigarayı bırakmak mümkün hale gelir. İnsanın enerjitik doğasına etki ederek frekans dokunuşları sayesinde müdahale sağlar. Bioreazonans maddelerin çevresine yaydığı frekansları kullanarak ayna görüntüsü sağlar. Bu sayede sigaraya karşı bir silkelenme ve temizlenme sağlanır.

Sigarayı Bırakmak İçin Biorezonans Nasıl Kullanılır?

Biorezonans seansı uzanarak ya da oturarak yapılabilir. Vücuda ve ele aparat bağlanır. Bu aparatlar sayesinde frekans iletimi sağlanır. Sigaradan alınan frekans biorezonans cihazı tarafından elektronik olarak ters çevrilir. Çok küçük elektromanyetik sinyaller şeklinde elektrodlar sayesinde vücuda verilir. Birbirinin tam tersi olan iki frekans, birbirini yok ederek bağımlılığı çözümler. Yapılan işlem, vücuda düşük frekanslarda yayın yapmaktır. İşlem sırasında sakinleşme, rahatlama hissedilir. Terapi programları sayesinde vücut enerjisinde bir dengelenme sağlanır. Bağımlılık terapisi sonrasında  toksin atılım programları uygulanabilir. Bu sayede tüm toksinlerden arınma gerçekleştirilir. 

Sigarayı Bırakmada Biorezonans Etki Eder mi?

Biorezonans sigara bırakmada etkilidir. Şu şekilde etki etmektedir; seans sonrasında vücutta hızlı bir temizlenme sağlanır. Bir iki gün sonrasında bünye sigarayı gerçek bir zehir olarak algılayarak sigaraya karşı tepki verir. Vücudun nikotine karşı yıllar içinde geliştirmiş olduğu "tolerans" hali vardır. Biorezonans terapisi sonrasında bu tolerans ortadan kalkar. Bu sayede yabancı bir madde olarak algılamaya başlanır. Yapılan seans sonrasında kişinin sigara isteği azalır. Sigara dumanına karşı vücutta tepki oluşur. Seansa giren kişilerin söylediği gibi "vücudun sigara istemiyor olması, fiziksel bir istek duymama hali" yaşanarak sigaradan uzaklaşma sağlanır. Sağlanan bu etki nikotinin vücuda tekrar ve ısrarla tanıtılmadığı müddetçe kalıcı etki gösterir.

 
  Biorezonans Öncesi ve Sonrası Ne Yapmak Gerekir?

Biorezonans öncesinde kişi sigarayı bırakmak için kendini zorlamamalıdır. Günlük sigara miktarını azaltmak ya da tamamen bırakmaya çalışmak gereksizdir. Alkol kullanımı ise seanstan bir hafta önce durdurulmalıdır. Seansın yapılacağı gün kahve de içmemek gerekir. Seansın olacağı hafta bol su tüketilmelidir. Seansa başlamadan önce kişi son sigarasını içer ve cam şişeye külü ve izmariti konulur. Bu izmarit cihaza bağlanarak bu sayede aynalama gerçekleştirilir ve sigara kişinin bünyesine zararlı olarak aktarılması sağlanır. Seans sonrasında da kişi rahatlama hisseder ancak aynı zamanda yorgunluk da hisseder. Seans sonrasındaki bir ay boyunca da su tüketimini sıklıkla gerçekleştirmek gerekir. Oluşan yorgunluk ve mide bulantısı su tüketimi sayesinde geçirilir. Ayrıca bu süreçte ilaç ya da alkol tüketimini en aza indirmek önem taşır.

Biorezonans ile Sigara Bırakma Tedavisi Kaç Seans Sürer?

Biorezonans ile sigara bırakma için tek bir seans yeterlidir. Ancak yapılan seans sonrasında destek seansı sağlanabilir. Destek seansı ise sigara kullanımın devam ettiği veya ruhsal desteğin sağlanması gerektiği zaman yapılmaktadır. Seans sonrasındaki ilk 2 gün önem taşır. Vücutta enerji değişimi sağlandığı için bu duruma adapte olmak 2 gün alabilir. Bu iki gün içerisinde sigara isteğinin çok fazla olması durumu yaşanmaz ancak yine sigara isteği görülebilir. Ancak bu süre atlatıldıktan sonra sadece ara ara sigara tüketim isteği gelebilir. Bu durumda kişinin kendi kontrolünü sağlaması ve sigara tüketmemesi gerekir. Bu süreç atlatılabildiği zaman sonrasında istek hali geçeceğinden sigara bırakma sağlanır. Ancak 2 gün geçtiği halde hala sigara bırakmada zorlanılıyorsa destek seansı gerçekleştirilir. Destek seansı için ek ücret talebi olmamaktadır. Burada amaç biorezonans terapisinin işe yaramasıdır. Her kişinin vücut yapısı farklı olduğu için kimi kişilerde tek seans sigara bırakmada yeterli olmaz. Bu durumda destek seansı gerçekleştirilir. Destek seansı biorezonans seansından sonraki 3 ay içinde gerçekleştirilir.

Saens sırasında, içilen sigaradan alınan frekans (sigaradan çevreye yayılan elektromanyetik titreşim), biorezonans cihazı tarafından elektronik olarak ters çevrilerek (ayna görüntüsü olarak) çok küçük elektromanyetik sinyaller şeklinde (kişinin elerinde tuttuğu elektrodlar yardımı ile) vücuda verilir. (Birbirinin tam tersi iki frekans, birbirini yok eder.) Yapılan işlem, vücuda düşük frekanslarda (radyo sinyalleri gibi) yayın yapmak gibidir. İşlem sırasında sakinleşme-rahatlama dışında bir şey hissedilmez.

Biorezonans ile Sigara Bırakma Tedavisinin Yan etkisi var mı?

Biorezonans terapileri, vücudu, sigaranın içerdiği maddelerden temizlemek amacını taşır. 40 yılı aşkın süredir kullanılmakta olan biorezonansın herhangi bir yan etkisi yoktur.  

Biorezonansın etkisi nasıldır?

Klasik biorezonans seansı sonrasında vücutta hızlı bir temizlenme olmakta ve bir iki gün içinde bünye, sigarayı gerçekte olduğu gibi, yani gerçek bir zehir olarak algılamakta ve sigara dumanına karşı doğal bir şekilde tepki vermektedir. Aslında, bu terapiler ile vücudun nikotine karşı yıllar içinde geliştirmiş olduğu "tolerans" hali ortadan kalkmakta, vücut, sigara dumanını gerçek haliyle, yani vücuda yabancı bir madde olarak algılamaya başlamaktadır.

Yapılan seans, sigara isteğini azaltır... Kısaca, terapiler sonrasında sigara isteği, çok net olarak hissedilebilir şekilde azalmakta, sigaranın dumanına karşı vücutta bir tepki oluşmakta ve seansa giren kişilerin hemen hepsinin söylediği gibi "vücudun sigara istemiyor olması, fiziksel bir istek duymama hali" yaşanmaktadır. Etki, -nikotin vücuda tekrar tekrar ve ısrarla tanıtılmadıkça- kalıcıdır.

Destek seansı ne zaman önerilir?

48 saat geçtiği halde, sadece zaman zaman da olsa; baş etmekte zorlandığınız bir sigara içme isteği duyuyorsanız, size, destek seansı kesinlikle önerilir. Destek seansı için ücret talep edilmez.

3 ay boyunca ikinci seans hakkı

Gerektiğini düşünüyorsanız, 3 ay içinde ikinci bir seans isteme hakkına sahipsiniz. Yani 3 ay içinde kullanabileceğiniz yeni bir seans hakkınız cebinizde duruyor. Eğer hayatın getirdiği herhangi bir sıkıntı ile ya da sebep ne olursa olsun bir şekilde sigaraya karşı istek başladığını hissederseniz hemen bize başvurmanızı istiyoruz. Ya da diyelim ki bu 3 ay içinde psikolojinizi bozacak ve sizi zorlayacak şeyler yaşadınız, bize gelip, ruhsal sıkıntınızı azaltacak Bach çiçekleri seansları almanızı da öneriyoruz...

Sigara bırakmak için biorezonans - Nasıl yapıyoruz? hakkında bilgi almak isterseniz eğer ki; tıklayabilirsiniz.

Biorezonans terapileri ile sigara kesin bırakılır mı?

Sigara bırakma ile ilgili hiçbir yöntemin %100 bıraktırma garantisi yoktur ancak uyguladığımız tipteki rezonans terapilerinin sigara bırakma konusunda şimdiye kadar bulunmuş yöntemler arasında açık ara en güçlü destek olduğunu 15 yıllık tecrübemize dayanarak net olarak söyleyebiliyoruz. Yani bu terapi yardımıyla sigara kesinlikle bırakılabilir ancak bırakma işleminin sadece uygulanan yöntem ile değil sizinle de ilgili olduğu aşikardır.

Bioezonans terapileri ile sigara bırakmanın yan etkileri var mıdır?

Biorezonans terapileri; Dünya’da yayılmakta olan Holistik/İntegratif (tamamlayıcı/bütünsel) tıp akımının yansımalarıdır. Bu terapiler 40 yılı aşkın süredir uygulanmaktadır ve herhangi bir yan etkisi olmadığı kesin olarak kanıtlanmıştır. Terapi sonrası detoks sürecine bağlı kendinizi biraz yorgun, halsiz, uykulu, hafif baş ağrılı hissedebilirsiniz ama bunlar geçicidir. Bunun dışında herhangi bir yan etki yoktur.

Biorezonans terapileri ile sigara bırakma seansı ne kadar sürer?

Sigara bırakma seansı sizin özelliklerinize gore seçilecek programa göre 45-50 dk. Arası olup, oturur vaziyette herhangi bir ağrı-acı hissetmeyeceğiniz, bilakis son derece rahatlatıcı, dinlendirici bir terapidir.

Bioezonans terapilerinin sigara bırakmadaki avantajları nelerdir?

Bioezonans terapileri, sigara bırakmanın size yaşattığı nikotin yoksunluk semptomlarını azaltan ve süreci belirgin şekilde kolaylaştıran bir terapidir. Kendi başınıza sigara bırakmaya göre çok daha az gergin, daha sakin bir süreç geçirirsiniz. Sizleri terapi sonrası 3 ay süreyle periyodik arayarak takip eder, bir destek seansı ihtiyacı hissettiğinizde uygulanacak terapi ile de sigarayı hayatınızdan çıkarmanıza yardımcı oluruz.

Biorezonans terapileri ile sigara bırakma seansı sonrasında nelere dikkat edilmelidir?

Biorezonans sonrası vücudunuz bir detoks-temizlenme sürecine girecektir ve temizlenmenin en yoğun olduğu süre ilk 48 saattir. Bu sürede vücudunuza sigara dumanı girmemeli, ya da uzun süre sigara dumanına maruz kalmanızı istemiyoruz. Vücudunuzdaki temizlenmeyi kolaylaştırmak adına günlük içtiğiniz su miktarından 1-1,5 lt. fazla su tüketmenizi ve ilk günlerde imkânınız var ise sıcak suyla keselenerek banyo yapmanızı ya da en azından bir kez hamama-saunaya gitmenizi tavsiye ediyoruz. Terapi sonrası ilk 48 saat alkol, kahve ve çay tüketmemelisiniz. 2 Gün sonra ise hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilir, istediğiniz gibi çay-kahve içebilir, sigaralı ortamlara girip çıkabilir, sigarasız hayatın keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sigara bırakmak için biorezonans - Kime öneriyoruz?

Sigarayı bırakmak, biorezonans terapileri ile oldukça kolay hale gelmektedir. Sigaraya bağımlılığı a…

Devamını Oku...