Sigara bırakmak için biorezonans - Ne Yapıyoruz?


Biorezonans terapileri, insanın enerjetik doğasına çok ince-küçük frekans dokunuşları ile müdahale etmeye çalışır. Biorezonansta maddelerin çevresine yaydığı frekansları kullanır ve birbirinin ayna görüntüsü iki frekansın, birbirini yok edeceği bilgisinden yola çıkar. Yapılan seansının amacı, bağımlılık yapan maddeye karşı vücutta bir "silkelenme" ve "temizlenme" hali yaratabilmektir. 

  

Ne yapılır...

Saens sırasında, içilen sigaradan alınan frekans (sigaradan çevreye yayılan elektromanyetik titreşim), biorezonans cihazı tarafından elektronik olarak ters çevrilerek (ayna görüntüsü olarak) çok küçük elektromanyetik sinyaller şeklinde (kişinin elerinde tuttuğu elektrodlar yardımı ile) vücuda verilir. (Birbirinin tam tersi iki frekans, birbirini yok eder.) Yapılan işlem, vücuda düşük frekanslarda (radyo sinyalleri gibi) yayın yapmak gibidir. İşlem sırasında sakinleşme-rahatlama dışında bir şey hissedilmez.

Yan etkisi var mı... 

Biorezonans terapileri, vücudu, sigaranın içerdiği maddelerden temizlemek amacını taşır. 40 yılı aşkın süredir kullanılmakta olan biorezonansın herhangi bir yan etkisi yoktur.

  

Biorezonansın etkisi nasıldır...

Klasik biorezonans seansı sonrasında vücutta hızlı bir temizlenme olmakta ve bir iki gün içinde bünye, sigarayı gerçekte olduğu gibi, yani gerçek bir zehir olarak algılamakta ve sigara dumanına karşı doğal bir şekilde tepki vermektedir. Aslında, bu terapiler ile vücudun nikotine karşı yıllar içinde geliştirmiş olduğu "tolerans" hali ortadan kalkmakta, vücut, sigara dumanını gerçek haliyle, yani vücuda yabancı bir madde olarak algılamaya başlamaktadır.

Yapılan seans, sigara isteğini azaltır... Kısaca, terapiler sonrasında sigara isteği, çok net olarak hissedilebilir şekilde azalmakta, sigaranın dumanına karşı vücutta bir tepki oluşmakta ve seansa giren kişilerin hemen hepsinin söylediği gibi "vücudun sigara istemiyor olması, fiziksel bir istek duymama hali" yaşanmaktadır. Etki, -nikotin vücuda tekrar tekrar ve ısrarla tanıtılmadıkça- kalıcıdır.

  

Kaç seans sürer...

Sigara bırakma konusunda yaptığımız terapilerin tek bir seansı çoğu zaman yeterlidir. İkinci seans, klasik biorezonans ile yapılan destek seansı ya da pemf ile yapılan seanslar, ancak sigara isteğinin devam ettiği ya da ruhsal durumun desteklenmesi gerektiği zamanlarda kullanılır.

İlk 48 saat önemli... İlk 48 saat, vücudun, yeni enerjetik duruma adaptasyonu için gerekli süredir ve kişinin, sigara isteğine karşı az ya da çok direnmesi gereken zamandır. Bu sırada şiddetli bir sigara isteğinin olması beklenmez ancak, yine de ilk 48 saat en riskli zaman dilimidir. 48 saat bitiminde sigara isteğinin artık sadece bazı zamanlarda ve sadece hafifçe gelmesi beklenir.

  

Destek seansı ne zaman önerilir... 

48 saat geçtiği halde, sadece zaman zaman da olsa; baş etmekte zorlandığınız bir sigara içme isteği duyuyorsanız, size, destek seansı kesinlikle önerilir. Destek seansı için ücret talep edilmez.

3 ay boyunca ikinci seans hakkı...

Gerektiğini düşünüyorsanız, 3 ay içinde ikinci bir seans isteme hakkına sahipsiniz. Yani 3 ay içinde kullanabileceğiniz yeni bir seans hakkınız cebinizde duruyor. Eğer hayatın getirdiği herhangi bir sıkıntı ile ya da sebep ne olursa olsun bir şekilde sigaraya karşı istek başladığını hissederseniz hemen bize başvurmanızı istiyoruz. Ya da diyelim ki bu 3 ay içinde psikolojinizi bozacak ve sizi zorlayacak şeyler yaşadınız, bize gelip, ruhsal sıkıntınızı azaltacak Bach çiçekleri seansları almanızı da öneriyoruz...

Sigara bırakmak için biorezonans - Nasıl yapıyoruz? hakkında bilgi almak isterseniz eğer ki; tıklayabilirsiniz.

Biorezonans ile sigarayı bırakmak - Sık sorulan sorular