Zayıflamak için biorezonans - Kime öneriyoruz?

Biorezonansı kime öneriyoruz...

İştahını kontrol altına alamayanlar, ekmek, simit, makarna ya da hamur işlerine dayanamayanlar... Birçok kişide unlu gıdalara-karbonhidratlara karşı düşkünlük vardır ve bu kişiler için, diyet yapmak çok zor, hatta bazen imkânsız olmaktadır. Bu kopamama hali aynı sigara bağımlılığında olduğu gibi giderilebilir ve kişinin, bu gıdalara karşı kayıtsızlaşması sağlanabilir. Bu terapi genel olarak iştahı kapatmak amaçlı kullanılır.

  

Çikolata ya da tatlıya düşkün olanlar... Çikolata ya da tatlı düşkünlüğü, kolayca giderilebilir. Tek yapmanız gereken, 4 gün ara ile iki seans almak ve ilk günlerde, şeker ve tatlıdan uzak kalmak için biraz çaba göstermektir. İlk seansla birlikte, uzak kalmanın çok kolay olduğunu ve eskisi gibi aşermediğinizi fark edersiniz, ikinci seansta bu durum pekişir ve bu kadar kısa bir süre içinde yaşadığınız bu değişime şaşırırsınız...

Metabolizma problemi yaşayanlar, kolay kilo veremeyenler... Terapilerin ilk ve görünür etkisi, iştahın azalması ve problemli gıdalardan uzak kalmanın ve kilo vermenin, eskiyle karşılaştırılamayacak kadar kolay olmasıdır. Yapılan terapilerin, iştahı kapatmak yanında kişilerin kilo verme hızını dramatik olarak artırabildiğini de biliyoruz. Kişinin metabolizma hızını belirleyen ve etkileyen çok şey vardır ve bu yüzden de bu konudaki etkinlikle ilgili net ifadelerde bulunmaktan kaçınıyoruz. Ancak, genel gözlemimiz; eğer varsa (altta yatan) metabolizma problemi, ne olursa olsun (örneğin; tiroit problemleri ya da diğer endokrin problemler) bu terapilerin, vücudun, normaline geri dönmesi konusunda destek verdiği ve kilo verme hızını başka hiçbir yöntemle karşılaştırılamayacak şekilde hızlandırdğı yönünde...

  

İştahın azalması... 

İlk seansın hemen ardından, yediklerinizin çok çaba harcamadan azaldığını ve NEO.Clinics terapilerinin, iştahınızı ve yeme ihtiyacınızı belirgin olarak bastırdığını fark edeceksiniz. Ancak, asıl etkinlik, ikinci seansın ardındaki günlerde ve sonrasındaki haftalarda ortaya çıkacak. Eğer frekans silme seansları arasında vücudun karbonhidratlardan tam olarak uzak kalmasını sağlayabilirseniz ikinci seansın çok daha güçlü bir değişim yarattığını ve iştahınızın, siz zorlanmadan otomatikman ve dramatik olarak azaldığını hissedeceksiniz.

Ödemin azalması... 

Yapılan terapilerin, hızlı bir şekilde ödem atılmasına yol açtığını gözlemliyoruz. Bu etkinin, vücuttaki inflamasyon süreçlerinin iyi yönde değişmesinin ilk sonuçlarından birisi olduğunu düşünüyoruz.

Duygusal sakinlik hali... 

Ruhsal iniş çıkışların, (diğer sebepler yanında) vücuttaki enerjetik karmaşa ile ilgili olduğunu gözlemliyoruz. Yapılan terapilerle birlikte duygu durumunun sakinleşmesi ve ferahlama-rahatlama, "hafiflemiş hissetme" hali gözlemliyoruz. Uyku problemi çekenlerin bir kısmında, uykularının düzelme eğilimine girdiğini de görüyoruz. 

biyorezonans  biorezonans

Şişkinlikte azalma...

Yenen gıdaların iyileşmesi ve terapilerin, bağırsak florası üzerindeki olası iyi etkilerinden dolayı, 7-10 gün içerisinde bağırsak problemlerinde ya da şişkinlikte, eskiye göre belirgin bir düzelme bekliyoruz.

Şeker düşmelerinde azalma... 

Terapilerin belirgin bir etkisi olarak, (eğer önceden var ise) diyet sırasında olabilen şeker düşmelerinin azaldığını görüyoruz. Bu konuda şimdiye kadar bilimsel bir çalışma yapılmamış olsa da bu terapilerin, vücuttaki insülin ve kan şekeri dengesi üzerinde dengeleyici bir etki yarattığını ve metabolizma üzerindeki pozitif etkilerinin çoğunun, bununla ilişkli olduğunu düşünüyoruz.

Biorezonansın diğer etkileri... 

Bütün bu etkiler yanında, varsa eğer vücut ağrılarınızın azaldığını ve enerjinizin arttığını fark edeceksiniz. Menapoz sürecindeyseniz menapoz şikâyetlerinde azalma ya da yıllardır sürmekte olan bir sağlık probleminin yarattığı rahatsızlıkta azalma ve bunun gibi şeyler yaşayabilirsiniz. Bütün bu etkilerin ortaya çıkması için, 3 hafta gibi bir sürenin geçmiş olması, yani vücudun, kendisini temizleyebilmek için gerek duyduğu sürenin geçmiş olması önemli. Size yapılacak olan Rezonans terapilerinin detoks-temizlenme amaçlı olduğunu ve bunun, vücudunuzda birbirinden bağımsızmış gibi görülen birçok iyi etki yaratacağını hatırlatmak istiyoruz.

Zayıflamak için biorezonans - Ne yapıyoruz? hakkında bilgi almak isterseniz eğer ki; tıklayabilirsiniz.

Zayıflamak için biorezonans - Sık sorulan sorular