Zayıflamak için biorezonans - Kime öneriyoruz?

Biorezonansı kime öneriyoruz...

İştahını kontrol altına alamayanlar, ekmek, simit, makarna ya da hamur işlerine dayanamayanlar... Birçok kişide unlu gıdalara-karbonhidratlara karşı düşkünlük vardır ve bu kişiler için, diyet yapmak çok zor, hatta bazen imkânsız olmaktadır. Bu kopamama hali aynı sigara bağımlılığında olduğu gibi giderilebilir ve kişinin, bu gıdalara karşı kayıtsızlaşması sağlanabilir. Bu terapi genel olarak iştahı kapatmak amaçlı kullanılır.

Çikolata ya da tatlıya düşkün olanlar... Çikolata ya da tatlı düşkünlüğü, kolayca giderilebilir. Tek yapmanız gereken, 4 gün ara ile iki seans almak ve ilk günlerde, şeker ve tatlıdan uzak kalmak için biraz çaba göstermektir. İlk seansla birlikte, uzak kalmanın çok kolay olduğunu ve eskisi gibi aşermediğinizi fark edersiniz, ikinci seansta bu durum pekişir ve bu kadar kısa bir süre içinde yaşadığınız bu değişime şaşırırsınız...

Metabolizma problemi yaşayanlar, kolay kilo veremeyenler... Terapilerin ilk ve görünür etkisi, iştahın azalması ve problemli gıdalardan uzak kalmanın ve kilo vermenin, eskiyle karşılaştırılamayacak kadar kolay olmasıdır. Yapılan terapilerin, iştahı kapatmak yanında kişilerin kilo verme hızını dramatik olarak artırabildiğini de biliyoruz. Kişinin metabolizma hızını belirleyen ve etkileyen çok şey vardır ve bu yüzden de bu konudaki etkinlikle ilgili net ifadelerde bulunmaktan kaçınıyoruz. Ancak, genel gözlemimiz; eğer varsa (altta yatan) metabolizma problemi, ne olursa olsun (örneğin; tiroit problemleri ya da diğer endokrin problemler) bu terapilerin, vücudun, normaline geri dönmesi konusunda destek verdiği ve kilo verme hızını başka hiçbir yöntemle karşılaştırılamayacak şekilde hızlandırdğı yönünde...

 

İştahın azalması... 

İlk seansın hemen ardından, yediklerinizin çok çaba harcamadan azaldığını ve rezonans terapilerinin, iştahınızı ve yeme ihtiyacınızı belirgin olarak bastırdığını fark edeceksiniz. Ancak, asıl etkinlik, ikinci seansın ardındaki günlerde ve sonrasındaki haftalarda ortaya çıkacak. Eğer frekans silme seansları arasında vücudun karbonhidratlardan tam olarak uzak kalmasını sağlayabilirseniz ikinci seansın çok daha güçlü bir değişim yarattığını ve iştahınızın, siz zorlanmadan otomatikman ve dramatik olarak azaldığını hissedeceksiniz.

Ödemin azalması... 

Yapılan terapilerin, hızlı bir şekilde ödem atılmasına yol açtığını gözlemliyoruz. Bu etkinin, vücuttaki inflamasyon süreçlerinin iyi yönde değişmesinin ilk sonuçlarından birisi olduğunu düşünüyoruz.

Duygusal sakinlik hali... 

Ruhsal iniş çıkışların, (diğer sebepler yanında) vücuttaki enerjetik karmaşa ile ilgili olduğunu gözlemliyoruz. Yapılan terapilerle birlikte duygu durumunun sakinleşmesi ve ferahlama-rahatlama, "hafiflemiş hissetme" hali gözlemliyoruz. Uyku problemi çekenlerin bir kısmında, uykularının düzelme eğilimine girdiğini de görüyoruz. 

 

Şişkinlikte azalma...

Yenen gıdaların iyileşmesi ve terapilerin, bağırsak florası üzerindeki olası iyi etkilerinden dolayı, 7-10 gün içerisinde bağırsak problemlerinde ya da şişkinlikte, eskiye göre belirgin bir düzelme bekliyoruz.

Şeker düşmelerinde azalma... 

Terapilerin belirgin bir etkisi olarak, (eğer önceden var ise) diyet sırasında olabilen şeker düşmelerinin azaldığını görüyoruz. Bu konuda şimdiye kadar bilimsel bir çalışma yapılmamış olsa da bu terapilerin, vücuttaki insülin ve kan şekeri dengesi üzerinde dengeleyici bir etki yarattığını ve metabolizma üzerindeki pozitif etkilerinin çoğunun, bununla ilişkli olduğunu düşünüyoruz.

 

Biorezonansın diğer etkileri... 

Bütün bu etkiler yanında, varsa eğer vücut ağrılarınızın azaldığını ve enerjinizin arttığını fark edeceksiniz. Menapoz sürecindeyseniz menapoz şikâyetlerinde azalma ya da yıllardır sürmekte olan bir sağlık probleminin yarattığı rahatsızlıkta azalma ve bunun gibi şeyler yaşayabilirsiniz. Bütün bu etkilerin ortaya çıkması için, 3 hafta gibi bir sürenin geçmiş olması, yani vücudun, kendisini temizleyebilmek için gerek duyduğu sürenin geçmiş olması önemli. Size yapılacak olan Rezonans terapilerinin detoks-temizlenme amaçlı olduğunu ve bunun, vücudunuzda birbirinden bağımsızmış gibi görülen birçok iyi etki yaratacağını hatırlatmak istiyoruz.

Zayıflamak için biorezonans - Ne yapıyoruz? hakkında bilgi almak isterseniz eğer ki; tıklayabilirsiniz.

Bioezonans ile kilo verme seansları ne kadar zamandır uygulanıyor?

10 yılı aşkın süredir biorezonans terapilerinin yayılması adına çalışmakta ve bu merkezleri eğitimler yoluyla desteklemekteyiz. Biorezonans Dünya’da 40 yılı aşkın yıldır uygulanmaktadır ancak kilo verme protokolü Dünya literatürüne bizim kazandırdığımız bir kavramdır. Biz şimdiye kadar edindiğimiz tüm tecrübeyi herkesle paylaşmayı seçiyoruz...

Biorezonans terapileri ile iştahı azaltmak nasıl mümkün olabiliyor

Karbohidratlar çoğu zaman bağımlılık benzeri bir durum yaratır. Uygulanan terapi aslında yemeğe doyamadığınız karbonhidratlı/unlu/şekerli gıdalara karşı yapılan bir bağımlılık biorezonans terapisidir. Seanslar vücudunuzda insülin dengesi ve daha birçok sistemi bozan gıdalar olan glutenli, karbonhidratlı, mayalı, nişastalı, şekerli gıdalara karşı bir detoks-temizlenme süreci başlatıp, bu gıdalara olan düşkünlüğünüzü azaltır. İştahınızın kapanmasına yardımcı olur, daha az porsiyonlarla doymanızı sağlayar ve tüm bu yönleriyle diyet yapıyormuş hissine kapılmadan daha sağlıklı ve dengeli beslenme alışkanlığı kazanmanıza yardımcı olur.

Biorezonans terapileri ile kilo vermek için seanslar nasıl yapılıyor?

Bioezonans seansı; oturarak ya da uzandığınız yerde  - herhangi bir ağrı, acı vb herhangi bir negatif his hissetmeyeceğiniz - son derece rahatlatıcı, dinlendirici geçen bir 50 dakikadır. Oturduğunuz yerde, ellerinizde elektrodlar olduğu şekilde, sizi sakinleştiren güzel bir müzik eşliğinde dinlenirsiniz.

Biorezonans ile kilo vermek için kaç seans gelmem gerekiyor ?

Biorezonans zayıflama protokolünün 2, 4 veya 8 seanslık paket programlar şeklinde opsiyonları bulunur.

Eğer diyet yapıp kilo verebiliyor ancak iştahınız kapanmıyor ya da diyet yapmakta zorlanıyorsanız, 2 seanslık paket size uygun olacaktır. Bu pakette 4 gün ara ile 2 seans uygulanır ve ilk seanstan itibaren 3 hafta sonraya da bir kontrol görüşmesi bulunur. 

Ancak hormonal ya da metabolizma problemleriniz ve/veya fazla kilonuz var ve daha uzun süreli bir destek ihtiyacınız olacağını hissediyorsanız 4 ya da 8 seanslık paketler size uygun olacaktır. Bu paketlerde de yine ilk 2 seans 4 gün ara ile gerçekleştirilir, sonraki seanslar haftada bir olacak şekilde uygulanır.

Biorezonans ile kilo vermenin sağlığım üzerinde başka olumlu etkileri var mı?

Rezonans terapileri ile iştahınızın kapanmasının, daha sağlıklı ve dengeli beslenme alışkanlığı edinmenizin yanı sıra bu terapilerin bir başka etkisi ise, metabolizmanızın hızlanması ve vücudun yağları bırakma hızının artmasıdır. Ruhsal olarak çok iyi hissedecek olmanız da bunula beraber...

Bu terapiler sonrasında iştahın kapanmasının ve özellikle diyet yaparken olabilen şeker düşmelerini yaşamıyor olmanızı görmeniz yanında ruhsal olarak kendinizi artık çok daha iyi hissettiğinizi, varsa vücut ağrılarının azaldığını ya da uyku kalitenizin arttığını ve vücudunuzda birbiriyle bağlantosoz gibi duran birçok şeyde iyileşme hissedecek olmanızı bekliyoruz. Bir yandan da bu terapilerle özellikle göbek-bel çevresindeki yağlanmanın azaldığını gözlemlemekteyiz.

Ayrıca bir yandan da ödemin azaldığını ve vücudun şekle girmesinin hızlandığını görüyoruz. Varsa migren ataklarının azalması, varsa menapoz şikâyetlerinin azalması, sabah yorgunluklarının azalması; bu terapilerin sık karşılaştığımız diğer etkilerinden. Bu farklı etkileri yüzünden Rezonans Terapilerinin tüm sistemi dengelediğini ve toptan bir iyileşme eğilimi yarattığını söyleyebiliriz.

 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

zayiflamak-icin-biorezonans-ne-yapiyoruz

Zayıflamak için biorezonans - Ne yapıyoruz?

Sağlıklı ve hızlı zayıflayabilmeniz için, ihtiyacınıza göre farklı yardımlarımız olabilir. Biorezona…

Devamını Oku...