Zayıflamak için biorezonans - Ne yapıyoruz?

Biorezonans ile Zayıflamak

Biorezonans terapileri, iştahın azaltılmasında kullanılan bir yöntemdir. Ayrıca metabolizma problemleri için de çözüme kavuşmasında yardımcı olur. Hamur işleri, makarna, pilav, tatlılar gibi vazgeçilemeyen yemeklerin yenmesi isteğinin azalmasında etkin rol oynar. Biorezonans ile yapılan işlemi sigara bırakmak için kullanılana benzer bir bağımlılık terapisinin, karbonhidratlar üzerinden uygulanması olarak da düşünülebilir. Biorezonans terapisi karbonhidrat grubu gıdalar üzerinden yapılarak iştahın azalması sağlanır. Kişinin yedikleri, çok da büyük çaba sarf etmeye gerek kalmadan azalma gösterir. Terapinin bir başka önemli etkisi  metabolizmanın hızlanması ve kilo verme hızının artması şeklindedir.

Biorezonans Kilo Vermeyi Nasıl Sağlar?

Bedenimizde bulunan tüm doku, organ, hücrelerin kendiliğinden frekans yayar. İnsan bedeninin frekanslarını ölçme ve algılamada özel olarak geliştirilmiş biorezonans cihazı kullanılarak bu işlem sağlanır.

Biorezonans tedavisinde kullanılan cihazla hastalıklı doku, hücre ya da organlara yayılanın tam aksi yönde frekans yollanır. Bu sayede hastalık nötrleştirilmeye çalışılır. Böylece bu hastalık durumu ortadan kaldırılmaya çalışılır bazı durumlarda mevcut frekansları güçlendirerek vücudun hastalıklara karşı savaşına destek veren bir uygulamadır.

Biorezonans İle Kilo Verilir mi?

Biorezonans ile kilo verme işleminde iştah azaltıcı terapiler uygulanır. Tedavinin sporla desteklenmesi sonucunda daha hızlı ve kolay kilo verimi gerçekleşir. Biorezonans doğal bir tedavidir ve tedavi planı, verilmesi hedeflenen kilo miktarı da kişinin bünyesine göre değişeceğinden süre de farklılık gösterir. Kilo vermede önemli olan hız değil, sağlıklı bir şekilde kilo vermektir. İlk seanslardan sonra iştahın ve yemek yeme ihtiyacının azaldığı görülecektir. Bu terapi sonrasında öğünler arası açlık algısının azaldığı ya da geçtiği belirgin olarak hissedilir. Kilo seansıyla beraber yapılan strese karşı yapılan tedavi ile strese bağlı iştah açılmalarının da önüne de geçilmiş olunur.

 

Kilo Vermek İçin Nelerden Uzak Durmak Gerekir?

Hamur işleri, makarna-pilav, tatlılar, şeker ve diğerleri... Biorezonans ile yapılan işlemi, sigara bırakmak için kullandığımıza benzer bir bağımlılık terapisinin, karbonhidratlar üzerinden uygulanması olarak da düşünebilirsiniz. Bu terapiyi, karbonhidrat grubu gıdalar üzerinden yaptığımızda iştah azalır, kişi kolayca doymaya başlar. Kişinin yedikleri, çok da büyük çaba sarf etmeden, otomatikman azalır. Terapinin bir başka etkisi ise, metabolizmanın hızlanması ve kilo verme hızının artmasıdır.

Kilo vermek için uygulanan biorezonans sonrası nasıl beslenildiği de önem taşır. Bu terapi sonrası iştahta azalma görülür ve sağlıklı beslenme sağlanarak kilo verimi sağlanır. Sağlıklı beslenmek için ise şunları yapmak gerekir;

  • İşlenmiş gıdalar: Fast food, cips, şekerli atıştırmalıklar ve hazır gıdalar gibi işlenmiş gıdalar, genellikle yüksek kalorili ve besin değeri düşük olduğu için kilo alımına neden olabilir.
  • Şekerli içecekler: Gazlı içecekler, enerji içecekleri ve meyve suları gibi içecekler, yüksek miktarda şeker içerdiğinden kilo almaya yol açabilir.
  • Alkol: Alkol, yüksek kalori içeren bir içecektir ve aşırı tüketimi kilo alımına neden olabilir.
  • Fast food: Fast food, yüksek kalorili, yağlı ve tuzlu olduğu için kilo alımına neden olabilir.
  • Abur cubur: Abur cubur, şeker, yağ ve tuz içeriği yüksek atıştırmalıklardır. Bu sebeple kilo almaya neden olur.
  • Az hareket: Yeterli fiziksel aktivite olmadan, vücut fazla kalorileri yakamaz ve bu da kilo almaya yol açabilir.
  • Düzensiz uyku: Uyku yetersizliği, kilo alımına neden olabilir. Yeterli uyku, vücudun enerjisinin dengelemesine ve metabolizmanın doğru çalışmasına yardımcı olur.
  • Kola ya da kahve: Kola tüketen biriyseniz, seans sırasında cihazın içerisine kola örneğini de ekleyebiliyoruz. Eğer çok fazla kahve tüketiyorsanız, terapiler kahve üzerinden de yapılabiliyor ve bu, kahve alımının otomatik olarak azalmasını sağlıyor.
  • Diğer gıdalar: Kişinin fazla kullandığı ve fazla düşkün olduğu her türlü "problemli" gıda için kullanılabiliyor. Örneğin; çok tuz tüketiyor ve azaltmak istiyorsanız, yapılan seansta diğer gıdalarla birlikte tuz da kullanılıyor ve kişilerin tuza "düşkün olma" hali giderilebiliyor.

 

Kilo Vermek İçin Kaç Seans Biorezonans Gerekir?

Kilo vermek için iki seans biorezonans terapisi gerekir. Bu seans aralıkları ise  4 gün ara ile yapılmalıdır. İştahı azaltmak ve kilo vermenin başlatılması için 2 seans yeterlidir. Bu iki seans ile kişinin yeme alışkanlıkları değişir. Kötü gıdalardan uzaklaşmasını sağlanır.

İki seans terapi sonrasında 3 hafta sonunda kontrol yapılması gerekir. 3 hafta sonraki görüşmede iştahın kapanmış olması gözlemlenir. Ancak iştah kesilmiş ancak kilo vermenin olmadığı görülürse ihtiyaca yönelik farklı içerikli seanslarla devam edilebilir.

Biorezonansın iştah üzerindeki etkileri

İlk seansın hemen ardından, yediklerinizin, çok çaba harcamadan azaldığını ve yapılan iki seansın, iştahınızı ve yeme ihtiyacınızı belirgin olarak azalttığını fark edeceksiniz. Yedikleriniz "otomatik" olarak azalacak. Ancak, asıl etki, ikinci seansın ardındaki günlerde ve sonrasındaki haftalarda ortaya çıkacak. Terapiler sonrasında artık ekmek, makarna, hamur işleri, tatlı ya da çikolata gibi karbonhidratları aramadığınızı fark edeceksiniz. Bu gıdaları yediğinizde de az miktarının yeterli geldiğini ve kendinizi hiç zorlanmadan durdurabildiğinizi fark edeceksiniz. Bu bahsedilenler, otomatik olarak gerçekleşecek. Yani bir diyet yapıyor hissi olmadan, yediklerinizin kendi kendisine azaldığına şahit olacaksınız.

Biorezonansın metabolizma üzerindeki etkileri

Bu konuda bilimsel bir çalışma olmasa da bu terapilerin, metabolizma hızını artırdığını, yani kilo verme hızını artırdığını her gün gözlemliyoruz. Bir başka gözlemimiz ise; bu terapiler sonrasında özellikle göbek-bel çevresindeki yağlanmanın azaldığı. Yani hem iştah kapanıyor hem de kişinin kilo vermesi kolaylaşıyor. Bir yandan da ödemin azaldığını ve vücudun şekle girmesinin hızlandığını görüyoruz.

 

Diğer etkileri

Bu terapileri alan hastalarımızın, ilk seanslardan bir iki hafta sonrasında, birbiriyle bağlantısız gibi görülen birçok sağlık problemlerinin azaldığına ya da ortadan kalktığına şahit oluyoruz. Şeker düşmelerinin azalması, migren ataklarının azalması, varsa menapoz şikâyetlerinin azalması ve uykuların düzelme eğilimine girmesi, sabah yorgunluklarının azalması; bu terapilerin sık karşılaştığımız diğer etkilerinden.Terapilerin ikinci haftasından itibaren kendinizi hafiflemiş hissettiğinizi, uykularınızın düzeldiğini, vücut ağrılarınızın azaldığını ve duygusal olarak sakinleştiğinizi göreceksiniz.

Zayıflamak için biorezonans - Nasıl yapıyoruz? hakkında bilgi almak isterseniz eğer ki; tıklayabilirsiniz.

Bioezonans ile kilo verme seansları ne kadar zamandır uygulanıyor?

10 yılı aşkın süredir biorezonans terapilerinin yayılması adına çalışmakta ve bu merkezleri eğitimler yoluyla desteklemekteyiz. Biorezonans Dünya’da 40 yılı aşkın yıldır uygulanmaktadır ancak kilo verme protokolü Dünya literatürüne bizim kazandırdığımız bir kavramdır. Biz şimdiye kadar edindiğimiz tüm tecrübeyi herkesle paylaşmayı seçiyoruz...

Biorezonans terapileri ile iştahı azaltmak nasıl mümkün olabiliyor

Karbohidratlar çoğu zaman bağımlılık benzeri bir durum yaratır. Uygulanan terapi aslında yemeğe doyamadığınız karbonhidratlı/unlu/şekerli gıdalara karşı yapılan bir bağımlılık biorezonans terapisidir. Seanslar vücudunuzda insülin dengesi ve daha birçok sistemi bozan gıdalar olan glutenli, karbonhidratlı, mayalı, nişastalı, şekerli gıdalara karşı bir detoks-temizlenme süreci başlatıp, bu gıdalara olan düşkünlüğünüzü azaltır. İştahınızın kapanmasına yardımcı olur, daha az porsiyonlarla doymanızı sağlayar ve tüm bu yönleriyle diyet yapıyormuş hissine kapılmadan daha sağlıklı ve dengeli beslenme alışkanlığı kazanmanıza yardımcı olur.

Biorezonans terapileri ile kilo vermek için seanslar nasıl yapılıyor?

Bioezonans seansı; oturarak ya da uzandığınız yerde  - herhangi bir ağrı, acı vb herhangi bir negatif his hissetmeyeceğiniz - son derece rahatlatıcı, dinlendirici geçen bir 50 dakikadır. Oturduğunuz yerde, ellerinizde elektrodlar olduğu şekilde, sizi sakinleştiren güzel bir müzik eşliğinde dinlenirsiniz.

Biorezonans ile kilo vermek için kaç seans gelmem gerekiyor ?

Biorezonans zayıflama protokolünün 2, 4 veya 8 seanslık paket programlar şeklinde opsiyonları bulunur.

Eğer diyet yapıp kilo verebiliyor ancak iştahınız kapanmıyor ya da diyet yapmakta zorlanıyorsanız, 2 seanslık paket size uygun olacaktır. Bu pakette 4 gün ara ile 2 seans uygulanır ve ilk seanstan itibaren 3 hafta sonraya da bir kontrol görüşmesi bulunur. 

Ancak hormonal ya da metabolizma problemleriniz ve/veya fazla kilonuz var ve daha uzun süreli bir destek ihtiyacınız olacağını hissediyorsanız 4 ya da 8 seanslık paketler size uygun olacaktır. Bu paketlerde de yine ilk 2 seans 4 gün ara ile gerçekleştirilir, sonraki seanslar haftada bir olacak şekilde uygulanır.

Biorezonans ile kilo vermenin sağlığım üzerinde başka olumlu etkileri var mı?

Rezonans terapileri ile iştahınızın kapanmasının, daha sağlıklı ve dengeli beslenme alışkanlığı edinmenizin yanı sıra bu terapilerin bir başka etkisi ise, metabolizmanızın hızlanması ve vücudun yağları bırakma hızının artmasıdır. Ruhsal olarak çok iyi hissedecek olmanız da bunula beraber...

Bu terapiler sonrasında iştahın kapanmasının ve özellikle diyet yaparken olabilen şeker düşmelerini yaşamıyor olmanızı görmeniz yanında ruhsal olarak kendinizi artık çok daha iyi hissettiğinizi, varsa vücut ağrılarının azaldığını ya da uyku kalitenizin arttığını ve vücudunuzda birbiriyle bağlantosoz gibi duran birçok şeyde iyileşme hissedecek olmanızı bekliyoruz. Bir yandan da bu terapilerle özellikle göbek-bel çevresindeki yağlanmanın azaldığını gözlemlemekteyiz.

Ayrıca bir yandan da ödemin azaldığını ve vücudun şekle girmesinin hızlandığını görüyoruz. Varsa migren ataklarının azalması, varsa menapoz şikâyetlerinin azalması, sabah yorgunluklarının azalması; bu terapilerin sık karşılaştığımız diğer etkilerinden. Bu farklı etkileri yüzünden Rezonans Terapilerinin tüm sistemi dengelediğini ve toptan bir iyileşme eğilimi yarattığını söyleyebiliriz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Zayıflamak için biorezonans - Nasıl yapıyoruz?

Biorezonans seansı sakin, rahat bir ortamda dinlenirken yapılır. Seans sırasında sakinleşme, rahatla…

Devamını Oku...