biorezonans ile zayıflama

Zayıflamak İçin Biorezonans - Nasıl Yapıyoruz?

4 gün ara ile iki kez merkezimize gelmenizi rica ediyoruz. Geldiğinizde, size kilo aldıran ve insülin dengenizi bozan karbonhidratlar üzerinden QUiTT biorezonans seansı yapılacak. Bu, sigara bırakmaya yönelik terapi seansının bir benzerinin, problemli gıda grupları üzerinden yapılmasıdır.

Karbonhidratlar üzerinden bağımlılık terapisi... Modern çağın getirdiği yeme alışkanlıklarımızda, kötü karbonhidratların fazlasıyla ön planda olduğunu kabul etmek zorundayız. Karbonhidratlar (hamur işleri, ekmek, pilav, makarna, tatlılar) bağımlılık yaratıyor ve bu bağımlılık hali, hepimizde az ya da çok mevcut. Rezonans terapilerini, sigara ya da alkol bağımlılığında nasıl kullanıyorsak kilo vermek için de aynı şekilde kullanıyoruz ancak, uygulama sırasında alkol ya da sigarayı değil, rafine karbonhidratları ya da kişinin fazla yediği ve vücuduna zarar veren diğer gıdaları kullanıyoruz...

  

Nasıl Uygulanır? 

Terapilerde QUiTT cihazı içine problemli yiyecek maddesi konur ve kişiden, cihazın elektrotlarını tutması istenir. Ayakları, metal bir plaka üzerine basıyor durumdadır. Seans, 45 dakika civarında sürer. Uygulama, sigara üzerinden yapılan terapi seansına benzemekte, ancak, cihazın içerisine sigara yerine, sık kullanılan karbonhidratlar ve bazı vücut atıkları (genel detoksu başlatmak amaçlı idrar) konmaktadır.

Peki, ne hissedeceğim? 

Uygulama sırasında sakinleşme, rahatlama halinden başka bir şey hissedilmez. Seans sırasında hafif bir uyku hali olur ancak, seans bitiminde herhangi bir sersemlik ya da benzer bir durum kalmaz.

Ne Yapıyoruz?

NEOSANTE olarak 2006 yılında çıktığımız yolda, "biorezonans" adına birçok ilke imza attık. Bizim tarafımızdan yaratılan "ezber bozan" biorezonans yazılımları ile sigara bırakma konusunda şimdiye kadar ulaşılamamış etkinlik düzeylerine ulaştık. 2016 sonlarına kadar (sadece NEOSANTE bünyesinde), 12.000 civarı kişi sigarayı bıraktı, binlerce kişi alkolü bıraktı ya da bağımlılık düzeyinde düşkün olduğu gıdaları veya kahve, kola gibi kötü alışkanlıklarını bıraktı. NEOSANTE'nin kurucusu Dr. Ersal S. Işık tarafından oluşturulan biorezonans yazılımları, bütün Türkiye'de tahminen yüz binlerce kişiye, bağımlılıklarından kurtulma konusunda yardımcı oldu. Yıllar içinde, biorezonansın, sadece bağımlılıklar değil, alerjiler ve bütün diğer endikasyonlar için eskiye nazaran çok daha etkili ve kolay bir kullanım yolunu aradık. Sonunda, herkes için ve sağlıkla ilgili birçok parametreyi aynı anda düzeltebileceğimiz ve aynı zamanda, iştahı azaltıp kişinin zahmet çekmeden zayıflamasını sağlayabileceğimiz, bize özel bir biorezonans kullanım tarzı yarattık.

2013 yılında, cihazların teknik yetersizliklerinin, yapılabilecekleri sınırlandırdığı bilinci ile bizim tercih ettiğimiz şekilde çalışan biorezonans cihazlarının arayışına girdik ve bu çabamız, meyvesini verdi. 2014 yılında, şimdiye kadar edindiğimiz bütün tecrübeyi, biorezonans cihazları konusunda 20 yılı aşkın deneyimi olan bir Alman firmasıyla birleştirdik. Şimdiye kadar ulaştığımız başarılardan çok daha fazlasının mümkün olduğunu gösteren QUiTT biorezonans cihazı, işte bu şekilde üretildi. QUiTT, NEO.Clinics merkezlerinde kullanılmak üzere, 2015 yılı ortalarında dünyaya geldi...

  

Neosante YouTube Kanalı

QUiTT nedir? 

QUiTT, bizim istediğimiz parametrelerde çalışmak üzere, NEO.Clinics için Almanya'da üretilmiş bir "klasik" biorezonans cihazıdır.Terapilerde, maddelerin frekans paternlerini kullanıyor ve seansta cihaza hangi maddeler tanıtılırsa terapi, o maddeler üzerinden yapılıyor. Zayıflamak amaçlı yapılan terapiler, "silme" tarzında yapılan terapiler sınıfında. Yani seans sırasında, cihaz içine konan maddelerden alınan frekans paterni "siliniyor". Zayıflama seanslarında cihazın içerisine konan maddeler, sizde bağımlılık benzeri durumlar yaratan karbonhidrat (şeker, beyaz un, çikolata ve beraberinde candida ve maya) örnekleridir. Kişinin özellikle bağımlı olduğu bir gıda varsa standart grup içine ekleniyor. Bir yandan da vücuttaki detoksu uyarmak için bazı vücut atıkları, yani idrar ya da gaita da cihazın içinde bulunduruluyor. Kilo verme amaçlı terapilerde vücudun hangi gıdalara karşı reaksiyon gösterdiği test edilmiyor, ancak, sadece "duruma bir alerji de eşlik ediyorsa", vücudun reaksiyon gösterdiği gıdalar tespit edilip, seans, bu gıdalara (ve diğer alerjenlere) karşı da yönlendirilebiliyor.

ONDAMED nedir? 

ONDAMED ise, Rezonans terapilerine farklı bir bakış açısı ile yaklaşan ve terapilerde PEMF (Pulsatil Elektromanyetik Alanlar) kullanan bir başka teknoloji. Yirmi yılı aşkın bir süredir kullanılıyor ve özellikle Amerika'da yaygınlaşmış ve de FDA tarafından da onaylanmış durumda. Bu terapiyi, hormonal problemleri olan, metabolizma problemi yaşayan ve iştahın azaltılmasının kilo vermek için yeterli bir destek olmayacağını düşündüğümüz durumlarda kullanıyoruz. ONDAMED anti-aging sınıfında sayılabilecek bir terapi ve bize kilo vermek için başvuran kişilerin hayat kalitesinde, ilk seanslardan itibaren hissedilebilir bir düzelme yaratıyor. ONDAMED terapileri, temel olarak vücuda elektron vererek, genel elektriksel potansiyeli yükseltiyor. Kısaca; enerjiyi artırıyor. Bir yandan da manyetik dalgaların yarattığı rahatlama, stres hormonlarının salgılanmasını azaltıp, vücudun kiloları bırakmasını hızlandırıyor. ONDAMED terapileri hem ruhsal olarak "iyi" olmanızı hem de fiziksel olarak iyi hissetmenizi sağlıyor. Hissedebileceğiniz ilk etki, enerjinizin artması. Nihai amacımız ise, metabolizmayı canlandırarak vücudunuzun, kilo verme eğilimine girebilmesi.

Bach çiçekleri nedir? 

Kilo verme konusunda, ruhsal problemlerin ön planda olduğu kişiler için, yukarıda bahsettiğimiz seanslardaki QUiTT seansları sırasında Bach çiçeklerini de kullanıyoruz. Bach çiçekleri, hem Rezonans terapileri kapsamında kullandığımız hem de kişilere, evde kullanım için verdiğimiz, gerçek homeopatik preparat olması yanında elektronik yüklemeye de tabi tutulmuş spreyler... Zayıflama sürecinizde, bu terapiye ihtiyacınız olup olmadığına, yaptığımız görüşme sırasında karar veriyoruz.