Zayıflamak için biorezonans - Nasıl yapıyoruz?

Biorezonans için 4 gün ara ile iki kez gelmenizi rica ediyoruz. Geldiğinizde, size kilo aldıran ve insülin dengenizi bozan karbonhidratlar üzerinden biorezonans seansı yapılacak. Bu, sigara bırakmaya yönelik terapi seansının bir benzerinin, problemli gıda grupları üzerinden yapılmasıdır.

  

Karbonhidratlar üzerinden bağımlılık seansı...

Modern çağın getirdiği yeme alışkanlıklarımızda, kötü karbonhidratların fazlasıyla ön planda olduğunu kabul etmek zorundayız. Karbonhidratlar (hamur işleri, ekmek, pilav, makarna, tatlılar) bağımlılık yaratıyor ve bu bağımlılık hali, hepimizde az ya da çok mevcut. Rezonans terapilerini, sigara ya da alkol bağımlılığında nasıl kullanıyorsak kilo vermek için de aynı şekilde kullanıyoruz ancak, uygulama sırasında alkol ya da sigarayı değil, rafine karbonhidratları ya da kişinin fazla yediği ve vücuduna zarar veren diğer gıdaları kullanıyoruz...

  

Zayıflamak içi biorezonans... 

Seanslarda biorezonans cihazı içine problemli yiyecek maddesi konur ve kişiden, cihazın elektrotlarını tutması istenir. Ayakları, metal bir plaka üzerine basıyor durumdadır. Seans, 45 dakika civarında sürer. Uygulama, sigara üzerinden yapılan terapi seansına benzemekte, ancak, cihazın içerisine sigara yerine, sık kullanılan karbonhidratlar ve bazı vücut atıkları (genel detoksu başlatmak amaçlı idrar) konmaktadır.

  

Peki, ne hissedeceğim...

Uygulama sırasında sakinleşme, rahatlama halinden başka bir şey hissedilmez. Seans sırasında hafif bir uyku hali olur ancak, seans bitiminde herhangi bir sersemlik ya da benzer bir durum kalmaz.

  

Biz kimiz...

NEOSANTE olarak 2005 yılında çıktığımız yolda 2018 a kadar (sadece o sırada Dr Ersal S. Işık a ait olan muayenehane dahilinde) 15.000 civarı kişiye sigarayı bırakmaları konusunda yardımcı olduk. Bütün Türkiye çapında, muhtemelen 500.000 civarında kişi bizim ürettiğimiz biorezonans protokolleri yardımıyla sigarayı bıraktı, alkolü bıraktı ya da on binlerce kişi bir iki seans yardımıyla bağımlılık düzeyinde düşkün olduğu gıdaları hayatından çıkarmayı başardı, ruhsal anlamda başka şekilde ulaşamayacağı iyilik haline birkaç seansla ve kalıcı şekilde ulaştı.

Zaman ilerledikçe bu yolun öğrettiklerini farklı hastalıklarda ve ruhsal/fiziksel durumlarda kullanmaya başladık ve bu tecrübenin gelişmesinde NEO... olarak hepimizin (tüm merkezlerin – beraber yürüdüğümüz tüm doktor ve terapistlerin) katkısı oldu. Sloganımız “Birlikte büyüyoruz – Sağlıkla büyüyoruz”

Zayıflamak için biorezonans - Kime öneriyoruz? hakkında bilgi almak isterseniz eğer ki; tıklayabilirsiniz.

Zayıflamak için biorezonans - Sık sorulan sorular