Zayıflamak için biorezonans - Nasıl yapıyoruz?

Biorezonans terapisi için 4 gün ara ile iki kez gelmek yeterlidir. Terapi sırasında kişiye kilo aldıran ve insülin dengesini bozan karbonhidratlar üzerinden seans yapılır. Biorezonans terapileri birbirine benzerlik gösterir. Terapilerde sadece uzak durulması gereken maddeler faklılık gösterir. Bu sebeple yemek yemek üzerinde yapılan seans sigara içmeye yönelik olan seansa benzerlik gösterir. Burada sadece sigara yerine zararlı yiyeceklerden aynalama özelliği ile uzaklaşma sağlanır. Kilo vermeye yönelik biorezonans terapisi sigara bırakmaya yönelik terapi seansının bir benzeridir. Kilo vermeye yönelik olan terapide problemli gıda grupları üzerinden seanslar gerçekleştirilir.

Biorezonans İle Yemek Bağımlılığından Nasıl Kurtulunur?

Modern çağın getirdiği yeme alışkanlıklarımızda kötü karbonhidratların tüketimi oldukça fazladır. Karbonhidratlar (hamur işleri, ekmek, pilav, makarna, tatlılar) bağımlılık yaratan yiyeceklerdir. Bu bağımlılık durumunun ne seviyede olduğu ise kişiden kişiye değişiklik gösterir. Bağımlılığın fazla olduğu durumlarda kişinin kilo alması kaçınılmazdır. Biorezonans terapisi ise bu bağımlılığın yenilmesinde etkin rol oynayarak kilo vermeyi sağlar. Rezonans terapileri sırasında rafine karbonhidratlar veya kişinin fazla yediği ve vücuduna zarar veren diğer gıdalar kullanılır.

 

Biorezonans Seansı Nasıl Gerçekleştirilir?

Seans şu şekilde yapılır; Biorezonans cihazı içine problemli yiyecek maddesi konulur. Kişiden elektrotlar kişinin eline ve alnına temas edecek şekilde yerleştirilir. O sırada kişinin ayakları metal bir plaka üzerine basıyor haldedir. Seans süresi ise 45 dakika kadardır. Bu işlem 45 dakika uygulandıktan sonra elektrotlar kişiden alınır ve kişinin dinlenmesi için bir süre tanınır. İşlem sonrasında kişi biraz sersemlemiş halde olabilir. Ancak bu durum kısa süre içinde geçecektir. Günlük hayat rutininde aksamaya neden olan bir uygulama değildir. Kişi uygulamadan sonra direkt normal yaşamına devam edebilir.

Bu uygulama yapıldıktan 4 gün sonra kişinin tekrar gelmesi ve aynı şekilde seanstan geçmesi gerekir. Seans sona erdikten sonra kişinin iştahında birkaç gün içerisinde kapanma görülür. Seanstan 3 hafta geçtikten sonra da kişinin kontrol seansına gelmesi gerekir. Kontrol seansından sonra kişi kilo vermede sorun yaşadığı tespit edilirse farklı içerikli biorezonans terapisi uygulanabilir. Çünkü kişinin kilo verememesinin sebebi başka etkenlerden dolayı olabilir. Bu etkenler tespit edilerek kişiye bu etkenlere yönelik bir seans uygulanır.

 
 

Biorezonans İle Zayıflama Etkili midir?

Rezonans terapileri ile iştahın kapanması sağlanarak daha sağlıklı ve dengeli beslenme alışkanlığı edinilir. Ayrıca biorezonans terapisi sayesinde  metabolizma hızlanır ve vücudun yağları bırakma hızı artış gösterir. Terapi yapıldıktan sonrası iştahta kapanma yaşanarak daha az besin tüketimi sağlanır. Vücudun sadece gerekli olan yiyecekleri alması sayesinde vücut daha sağlıklı hale gelir. Ayrıca normalde diyet yaparken şeker düşmeleri yaşanıyorsa biorezonans terapisi sonrası bu durum yaşanmaz. Kişi sağlıklı beslenebildiği için ağır yemeklerde kurtulmuş olarak çok daha iyi hisseder. Vücut ağrıları azalır ve uyku kalitesi artar. Vücutta birbiriyle bağlantısız gibi duran birçok bölgede ya da sistemde iyileşme görülebilir.

Biorezonans ile iştah kapanmasının yanı sıra ödemin azaldığı ve vücudun şekle girmesinin hızlandığı görülen bir durumdur. Birçok şikayetin çözümü olarak da karşımıza çıkar. Kişide bulunan migren ataklarının azalması, menopoz şikayetlerinin azalması, sabah yorgunluklarının azalması gibi durumların yaşanmasını sağlar.

Biorezonansla Kilo Verme Kaç Seans Yapılmalıdır?

Biorezonansla kilo verme genelde iki seans şeklinde uygulanır. Ancak kişinin yapısına, şikayetlerine göre seans sayısında değişikliğe gidilebilir. Biorezonans seansları 2,4 ve 8 seans şeklinde uygulanabilir. Hormonel ya da metabolizma problemleri bulunan kişilere, fazla kilosu olanlara genelde 4 veya 8 seans uygulama yapılır. Bu seanslarda ilk 2 seans 4 gün ara ile gerçekleştirilir, sonraki seanslar haftada bir olacak şekilde uygulanarak tamamlanır.

Zayıflamak için biorezonans - Kime öneriyoruz? hakkında bilgi almak isterseniz eğer ki; tıklayabilirsiniz.

Bioezonans ile kilo verme seansları ne kadar zamandır uygulanıyor?

10 yılı aşkın süredir biorezonans terapilerinin yayılması adına çalışmakta ve bu merkezleri eğitimler yoluyla desteklemekteyiz. Biorezonans Dünya’da 40 yılı aşkın yıldır uygulanmaktadır ancak kilo verme protokolü Dünya literatürüne bizim kazandırdığımız bir kavramdır. Biz şimdiye kadar edindiğimiz tüm tecrübeyi herkesle paylaşmayı seçiyoruz...

Biorezonans terapileri ile iştahı azaltmak nasıl mümkün olabiliyor

Karbohidratlar çoğu zaman bağımlılık benzeri bir durum yaratır. Uygulanan terapi aslında yemeğe doyamadığınız karbonhidratlı/unlu/şekerli gıdalara karşı yapılan bir bağımlılık biorezonans terapisidir. Seanslar vücudunuzda insülin dengesi ve daha birçok sistemi bozan gıdalar olan glutenli, karbonhidratlı, mayalı, nişastalı, şekerli gıdalara karşı bir detoks-temizlenme süreci başlatıp, bu gıdalara olan düşkünlüğünüzü azaltır. İştahınızın kapanmasına yardımcı olur, daha az porsiyonlarla doymanızı sağlayar ve tüm bu yönleriyle diyet yapıyormuş hissine kapılmadan daha sağlıklı ve dengeli beslenme alışkanlığı kazanmanıza yardımcı olur.

Biorezonans terapileri ile kilo vermek için seanslar nasıl yapılıyor?

Bioezonans seansı; oturarak ya da uzandığınız yerde  - herhangi bir ağrı, acı vb herhangi bir negatif his hissetmeyeceğiniz - son derece rahatlatıcı, dinlendirici geçen bir 50 dakikadır. Oturduğunuz yerde, ellerinizde elektrodlar olduğu şekilde, sizi sakinleştiren güzel bir müzik eşliğinde dinlenirsiniz.

Biorezonans ile kilo vermek için kaç seans gelmem gerekiyor ?

Biorezonans zayıflama protokolünün 2, 4 veya 8 seanslık paket programlar şeklinde opsiyonları bulunur.

Eğer diyet yapıp kilo verebiliyor ancak iştahınız kapanmıyor ya da diyet yapmakta zorlanıyorsanız, 2 seanslık paket size uygun olacaktır. Bu pakette 4 gün ara ile 2 seans uygulanır ve ilk seanstan itibaren 3 hafta sonraya da bir kontrol görüşmesi bulunur. 

Ancak hormonal ya da metabolizma problemleriniz ve/veya fazla kilonuz var ve daha uzun süreli bir destek ihtiyacınız olacağını hissediyorsanız 4 ya da 8 seanslık paketler size uygun olacaktır. Bu paketlerde de yine ilk 2 seans 4 gün ara ile gerçekleştirilir, sonraki seanslar haftada bir olacak şekilde uygulanır.

Biorezonans ile kilo vermenin sağlığım üzerinde başka olumlu etkileri var mı?

Rezonans terapileri ile iştahınızın kapanmasının, daha sağlıklı ve dengeli beslenme alışkanlığı edinmenizin yanı sıra bu terapilerin bir başka etkisi ise, metabolizmanızın hızlanması ve vücudun yağları bırakma hızının artmasıdır. Ruhsal olarak çok iyi hissedecek olmanız da bunula beraber...

Bu terapiler sonrasında iştahın kapanmasının ve özellikle diyet yaparken olabilen şeker düşmelerini yaşamıyor olmanızı görmeniz yanında ruhsal olarak kendinizi artık çok daha iyi hissettiğinizi, varsa vücut ağrılarının azaldığını ya da uyku kalitenizin arttığını ve vücudunuzda birbiriyle bağlantosoz gibi duran birçok şeyde iyileşme hissedecek olmanızı bekliyoruz. Bir yandan da bu terapilerle özellikle göbek-bel çevresindeki yağlanmanın azaldığını gözlemlemekteyiz.

Ayrıca bir yandan da ödemin azaldığını ve vücudun şekle girmesinin hızlandığını görüyoruz. Varsa migren ataklarının azalması, varsa menapoz şikâyetlerinin azalması, sabah yorgunluklarının azalması; bu terapilerin sık karşılaştığımız diğer etkilerinden. Bu farklı etkileri yüzünden Rezonans Terapilerinin tüm sistemi dengelediğini ve toptan bir iyileşme eğilimi yarattığını söyleyebiliriz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

zayiflamak-icin-biorezonans-kime-oneriyoruz

Zayıflamak için biorezonans - Kime öneriyoruz?

İştahını kontrol altına alamayanlar, ekmek, simit, makarna ya da hamur işlerine dayanamayanlar...&nb…

Devamını Oku...